Benzetiyor muyum acaba

dersu

Bilgili Üye
Hayırlı akşamlar, güzel bir hafta sonu dilerim öncelikle,
Bir gezi esnasında denk geldi. Bayağı zor ulaşılan bir bölge, resimlerde de görebileceğiniz gibi bulunduğu alana neredeyse sürünerek girilebiliyor. Dolayısıyla resimler kısıtlı. Bu şey yaklaşık 4 metre boyunda, Üzerinde başkaca bir işaret göremedim. Oturan hatta uyuyan mı yoksa baygın mı diyeyim bir deveye benzettim. Yarın bir gidip tekrar göresim var durumu nasıl bir bakayım. Deve olduğunu düşünerek forumda ilgili konuların çoğunu okudum, bununla alakalı deneyimleri olan var ise yorumlarınızı merak ediyorum. Bu haliyle değerlendirilecek olursa tavsiyeleriniz neler olur.
Şimdiden teşekkürler, sevgiler, saygılar.

Ekli dosyayı görüntüle 223719

Ekli dosyayı görüntüle 223721

Ekli dosyayı görüntüle 223722

sef_er

Operatör
dersu arastirmaci yazar gibi, arastirma yapmışsınız, arsivde baska varmi ustam

dersu

Bilgili Üye
jeolog , epy , kaya oluşumları ile ilgili yorumlarınızı önemsiyorum müsaitseniz bakabilir misiniz, şimdiden teşekkürler.
Diğer ustalar saygılar deneyimleriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

dersu

Bilgili Üye
@dersu arastirmaci yazar gibi, arastirma yapmışsınız, arsivde baska varmi ustam
Emeklilik hali, kahve sevmem, boş muhabbet sevmem, mümkün oldukça doğada olmaya çalışıyoruz, arada denk geliyor böyle.

sef_er

Operatör
Hayir sık bir alan tek gezmekte tehlikeli, ben kendim boyle yerlere girmiyorum, daha seyrek alanlarda gezerim tedbir icin

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hayir sık bir alan tek gezmekte tehlikeli, ben kendim boyle yerlere girmiyorum, daha seyrek alanlarda gezerim tedbir icin
Ben gezdircem senii dur sendurr.)))))).senin gezipte gorecegin yerleri fotolariiyla burda gorsel arsivi olurdaa kiyamiyon kendinee.. doyran karatepe cakirlar mevkii yakin ..dolmusla git gel .nato tesisinin arkasindaki pinardan su doldur cay demle Turko ustayla beni cagirr.bak ne heyecan aksiyon olurr

sef_er

Operatör
Mal bulanındır ustam, dersu ustanin konusunu bozuyoruz ama; ne demek sen soyle ben gezerim, istikamet ver ustam ben gezeyim sonra sen soyle ustam ne istersen, ama Turko usta yan çiziyor, zarf atip gidiyor, ben uyumlu adamim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Emeklilik hali, kahve sevmem, boş muhabbet sevmem, mümkün oldukça doğada olmaya çalışıyoruz, arada denk geliyor böyle.
Ustam uzun yatay kisim yapay ve horosan.yapi bence bi gittiginde boyluboyunca porcoz dok te kabarip pelte gibi oluyormu bi bak dogal olusum degil bencee calilarin arasinda baska emareler olmali

Turko

Uzman
Mal bulanındır ustam, dersu ustanin konusunu bozuyoruz ama; ne demek sen soyle ben gezerim, istikamet ver ustam ben gezeyim sonra sen soyle ustam ne istersen, ama Turko usta yan çiziyor, zarf atip gidiyor, ben uyumlu adamim
2018 bütçesi bitti yeni yıl yeni umutlar , kestane yemeden portakal kabuğu ile tombala oynamadan milli piyango dan amorti tuturmadan sahaya çıkmam.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şahsen bunun ne deve ne de başka bir işaret olduğunu düşünüyorum.