Bilgi alışverişi

deli firat

DOĞACI
Selam aleyküm arkadaşlar balta işareti konusunda bilgi ve tecrübelerinize ihtiyaç var yerde yatay kayada kabartma balta işareti var savaş baltası değil normal odun baltası etrafta öyle dikkat çeken bir ağaç yok ormanlık alanda yok bu konuda tecrübesi bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim tşk ler

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kardeşim balta işinde internettte yazan ağaç olayı hikayedir. Ürün Kaya içindedir. Balyan’ın baktığı tarafta gözüne çarpan ne var ?

deli firat

DOĞACI
Kardeşim balta işinde internettte yazan ağaç olayı hikayedir. Ürün Kaya içindedir. Balyan’ın baktığı tarafta gözüne çarpan ne var ?
Kardeş zaten bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim dedim internete yazanları kopyala yapıştır olayını bende hiç sevmem hele sana zahmet bildiğini tecrubeni yaz bizde nasiblenelim ölmüşlerine rahmet

deli firat

DOĞACI
Arkadaşlar bu balta işareti hakında hiçbir bilgim yok bu konuda bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar olumlu yada olumsuz deneyimleri olana arkadaşlar yazarsa sevinirim

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kardeş zaten bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim dedim internete yazanları kopyala yapıştır olayını bende hiç sevmem hele sana zahmet bildiğini tecrubeni yaz bizde nasiblenelim ölmüşlerine rahmet
kardeş sana olayın yarısını anlattım. Baltanın baktığı tarafta gözüne çarpan bir şey olacak. Git o son noktayı yakala. Bir de fotoğraf at ki, diğer arkadaşlarda faydalansın.

deli firat

DOĞACI
Konu fotoları henüz elime olaşmadı kabartma balta işareti balta sapının tam bitiminde düz bir çizgi var başkada dikkat çeken bir işaret yok

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bolgeyi biliyormusun ustam. Bu arada hayirli olsun umarim muvaffak olursunuz kardesim.

deli firat

DOĞACI
kardeş sana olayın yarısını anlattım. Baltanın baktığı tarafta gözüne çarpan bir şey olacak. Git o son noktayı yakala. Bir de fotoğraf at ki, diğer arkadaşlarda faydalansın.
kardeş o göze çatpan şey ne olaçak kayamı su gözesimi ne olaçak o son noktada ne olaçak başka bir işaretmi açıkca yazamıyorsan saygı duyarım özele yaz ben olumlu veya olumsuz bir sonuça vardıgımda mutlaka yazarım