Bilgi birikim lütfen

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaşlar ne kadar bilsede bu işi insan bazı şeyler hakkında fikir alış verisi yapmak istiyor.

Keşfedilmiş bir kaya mezarı var. Ruh deliği mezar odasına iniyor.
Kesinlikle soygun yememiş kapısı Horasan sıvalı.

Statüsü belli değil erkekmi kadınmı oda belli değil!

Şimdi ben buraya girsem :) karşılaşacagım durum nedir?

Örnek , ruh deliği bu gireceğim odaya inmesine rağmen mezar kapalı başka bir odada olabirmi?

Gaybı elbette Allah bilir amenna, ama çıkacak şey yasayı cignemeye degermi?

Kafam karışık, ne zaman gitmek istesem olmuyor, hislerim var git diyor ama bir ağırlık gelip çöküyor üstüme.

Korku yok ama endişe ve heycan bir arada. Bu konu hakkında tecrübe yaşamış insanlarla muhabbet etmek isterim.

İş başkasının meselesine yerini çözmeye gelince kolay oluyor hatta bu güne kadar tam 36 kişiye net bildiğim bu sayı buldurdugum oldu. Ama iş kendime gelince çokmu çok zor oluyor.

Boş çıkma ihtimali varmı soyulmamış bir kaya mezarına giripte sadece kemikleri görüp maddi değeri olan şeyler bulamayan varmı?

Yeni yerler keşfedilirken öncekiler uçup gidiyor bildiğini unutuyor insan.

Şimdi bu konuyu okurken bildiğin şeyleri niçin soruyorsun diyen çok olacak biliyorum. Ama manen bu gün desteğe ihtiyacım var.

Son düzenleme:

acemi 55

Bilgili Üye
dedigin şeklin aynından benimde var ruh mudur havalandırmamıdır ikisinden biri 15 cm çapında 20 mt kadar aşagıdan giriş fakat çok kalın kapatılmış alet edevat olmadan elle açmak mümkün degil ara sıra canım sıkılınca gidip bakıp bakıp geliyom

Sedegor

Engellendi
dedigin şeklin aynından benimde var ruh mudur havalandırmamıdır ikisinden biri 15 cm çapında 20 mt kadar aşagıdan giriş fakat çok kalın kapatılmış alet edevat olmadan elle açmak mümkün degil ara sıra canım sıkılınca gidip bakıp bakıp geliyom
Benim burayı kırması kolay. İki saat calıssam icerdeyim. Gidebilirsem.

acemi 55

Bilgili Üye
defineci adam meraklı olur boşta olacagını bilsem açma imkanım varsa macera olsun diye gene açıp bakmak lazım birazda adrenalin lazım degilmi))))

acemi 55

Bilgili Üye
yazmasan bu seferde ben çatlarım meraktan acaba ne oldu diye

acemi 55

Bilgili Üye
girişi tamamen gizlemişler en küçük bir iz bile yok ama tamamen traşlanmış prüz bile yok ordan kendini ele veriyor sadece

Sedegor

Engellendi
girişi tamamen gizlemişler en küçük bir iz bile yok ama tamamen traşlanmış prüz bile yok ordan kendini ele veriyor sadece
Tahminim senin orayada iki saatte girilir. Sadece balyoz çekiç murç yeter. Ancak ilk oda çok zordur. Ben ilk odayı geçtim. Sıra ruh deliği olan yere geldi.

Son düzenleme: