Bilgi

Nurcilin

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar . Uzun yillar önce tesadüfen bir kazi sonuvu aşagida yazacgim isaretlere rastladim . Yol üzerinde sadece yaya yolu olan bir yolda kazi yapiyordum . Yolun uzerinde ücgen bir tas duruyordu . Bu tasin etrafini kazdim . Kazdikca tasin etrafi oval bir sekil alti bir metre civarinda bir tasti . Kazmayla uzerine vursugumda bos bir ses geldi bir iki hafif zorlama ile kaldirdigimda alti sanki murc yardimi ile duzlestirilmis bir kaya gör7numu vardi kayanin hemen altinda kiremit parcalari vardi bunlari alip actigimda 4 tane kayanin sifir bir sekilde cizgilenmis iceri batik kare olarak soylersem daha iyi anlasir . O haldeydi . Yalniz ben o kisima geldikten sonra üsendim ve biraktim yillar gecti orasi aklimdan ve ruyalarimdan cikmadi . Bilgisi olan varsa bunlar onemli bir isaret teskile diyor mu . Yardimci olur musunuz.

Nurcilin

Yeni Üye
Altin isareti mi bilgi lutfen

Merhaba arkadaşlar . Uzun yillar önce tesadüfen bir kazi sonuvu aşagida yazacgim isaretlere rastladim . Yol üzerinde sadece yaya yolu olan bir yolda kazi yapiyordum . Yolun uzerinde ücgen bir tas duruyordu . Bu tasin etrafini kazdim . Kazdikca tasin etrafi oval bir sekil alti bir metre civarinda bir tasti . Kazmayla uzerine vursugumda bos bir ses geldi bir iki hafif zorlama ile kaldirdigimda alti sanki murc yardimi ile duzlestirilmis bir kaya gör7numu vardi kayanin hemen altinda kiremit parcalari vardi bunlari alip actigimda 4 tane kayanin sifir bir sekilde cizgilenmis iceri batik kare olarak soylersem daha iyi anlasir . O haldeydi . Yalniz ben o kisima geldikten sonra üsendim ve biraktim yillar gecti orasi aklimdan ve ruyalarimdan cikmadi . Bilgisi olan varsa bunlar onemli bir isaret teskile diyor mu . Yardimci olur musunuz.

Konuyu düzenle/Sil Düzenle Hızlı Cevap Cevapla Alıntı Alıntı Bu mesajdan Alıntı

timur964

konularim
Nurcilin hoşgeldiniz aynı konuyuiki kere açmışınız birleştirdim yarın ustalarımız yardımcı olacaktır varsa resimde ekleyin konuya

Nurcilin

Yeni Üye
Resim yillar once oldugu icin yok oldu . Sadece bilinmesi gereken uc ibare acilmadan once ucgen kismi yuzeyde gorunen . Acildiginda arkasi oval olan bir kaya . Alti kiremit onun alti kare sekli ice batik dort taş . "" tesekkurler

Suboxone

Aktif Üye
Ozaman fotografsiz define işaretlerine açmalıydın konuyu bilgilensin tüm üyelerimiz.resimli.konular ve resimsiz konular ayrı yerlerde olmali

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Resminiz iyi ise çizerek anlatırsanız daha faydalı olur.

Nurcilin

Yeni Üye
Arkadaslar cizimi yollayacagim aksam tesekkurler

Nurcilin

Yeni Üye
Arkadaslar resimleri cizip ayrintili olabilecek sekilde albume attim bakip bilgilendirme yaparsaniz sevinirim . Bana pozitif bir yaklasim veriyor bu isaretlerin varligi.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Arkadaslar resimleri cizip ayrintili olabilecek sekilde albume attim bakip bilgilendirme yaparsaniz sevinirim . Bana pozitif bir yaklasim veriyor bu isaretlerin varligi.

Çizdiğin resimleri inceledim, açıklamalarınızı okudum.
Burada değerli maden olması ihtimali yok denecek kadar.
Yapılması gereken:
Çubuk veya cihazla altta ne var bakmak lazım.
Kiremit parçaları olunca, net konuşmaktan çekiniyorum.
Araştırmaya devam etmek lazım.
Kolay Gelsin.