• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bilgin ustalar acil yardım

Lonayman

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Daha önce sizinle burayı paylaşmıştım.
IMG_20170902_103609.jpg

Burda bi köylü yıllardır burada yaşadiğini hatta 3 nesildir yaz kış burda yaşadıklarını söylüyor. Buranın kayadan bi bekçisi olduğunu iddia ediyor. İyi niyetimden ötürü beni sevdiğini ve buraya 3 sabah namazo seher vaktine kadar gelmemi önce o bekçiyi bulmam gerektiğini ve ondan izin istemem gerektiğini söylüyor.
O izin verdiğinde suyun kendiliğinden belli bi oranda çekilceğini ve elimin açık olması karşiliğinda buradan hakkım olan kadarını alcağimi ama dağitmaktan asla korkmamam gerektğini söledi. Daha öncesinde dedesinin bi kişiye daha bunu sölediğini ama kişinin dinlemediği için kayadan düşerek gögüs kafesi vs yerlerini kırdığını iddia ediyor.
Kayadan bi bekçi mümkün mü ?
Su kendiliğinden bana yol açar mi ?
Daha önce böle bişey yaşayan var mı ?
Herkese teşekkürler

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Benim aklıma bu sana anlatılan hikâye yatmadı.kendisi neden yapmıyor yada akrabasına en yakınındaki ne neden yaptırmiyor???? Birşeyler verileceğini bildiği halde.?
Ama buna benzer olaylar tabikide oluyor

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
hikayeler önemlidir fakat al makinayı dağı taşı gez..

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Suyun üstünde yürüyen Allah dostları ni duyduk ama su sadece Hz Musa ya yol açtı oda Allah'ın peygamberi sevgili kulu olduğu için.
Sana suyun yol açması , ??? dedim ya Kardeşim hikaye bu.
Senin kalbin temiz bellliki inanmış sin bu hikâyeye teğet gec derim ben sadece

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Bu alanda yanlız yaşayan kişinin arkadaşı Ya Abdulkadir Geylani Hazetleri olur, Ya Hızır Aleyhisselam olur, ya cinconlardan bir taife olur, yada şeytan olur.

Bu zatın anlatımına göre; cinconlarla arkadaş olmuş. Bekçi onlardan birisidir. Cesaretin yerindeyse, korkmazsan, abdestini al git. Alana varınca da sesli olarak güzelce bir ezan oku. Denemekte sorun olmaz.
Korkarsan, seni de daha önce kayadan yuvarladıkları adam gibi yuvarlarlar haberin olsun. Bu yer gizemlerle dolu. Birçok bekçisi var. ustalarımız konu işlenirken size hepsini birer birer çizmişlerdi,
konuyu resmi görünce hatırladım.

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

saygılarımla

Ekli dosyalar

• 1.1 MB Görüntüleme: 134

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
IMG_20170902_103609.jpg

İşaretlediğim yerlerde boşluk bak. Hikayelere takılma ustam.

Sevgiler.

Lonayman

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkeeese canı gönülden teşekkür ederim ustaların işaretlediği yerlerden bi giriş buldum . Allah'ın izniyle inmeyi denicem .

Lonayman

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Suyun üstünde yürüyen Allah dostları ni duyduk ama su sadece Hz Musa ya yol açtı oda Allah'ın peygamberi sevgili kulu olduğu için.
Sana suyun yol açması , ??? dedim ya Kardeşim hikaye bu.
Senin kalbin temiz bellliki inanmış sin bu hikâyeye teğet gec derim ben sadece
Üstad ayrıca size bişey danışmak istiyorum. Suya yanmış odun külü dökmek ne anlam içerir ? Ve suyun buna tepki olarak kabarması ne anlam içerir.

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
O amca yalnız yaşamaktan cinlerin arkadaşı olmuş. Cinler yalan söyler, asla gömü yerini sana göstermezler. Onlardan medet umma. Ustaların işatetlediği yerlerde çalışacaksan tedbirli olmakta fayda var. Abdestli ol. Felak, nas, ayetle kursi oku. Korkmadan çalış. Ne o amcaya ne de göreceğin kimseye kanma