bilgisi olan varmı ?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
selamun aleyküm arkadaşlar . şimdi anlatacağım konuyla alakalı bilgi ve görüşlerinizi ama çokcası bilgi daha önemli

mevcut yerimizde işlem tamam bizim nevale 3 metre aşşağıda ..... haydi buyrun başlıyoruz

1 . fotoğraf çekiyoruz herşey görünüyor fakat nevale fotoğrafta görünmüyor .

2 . 1 avuç nevaleyi eline alıyorsun nevale toprak oluyor

3 .eline aldığın nevale bakıyorsun yine yerinde gitmiş senin elinde toprak kalmış .

burayla alakalı elimde resim yok .

ama nevale orada . orada görüyorsun .
sıkıntı yukardaki yazdığım .

anlayan gören bilen başına gelmiş kimse varsa veya benzeri başına gelmiş olan varsa öğrenmek istiyorum .....

şimdiden teşekkürler ...

ll Shadow ll

Aktif Üye
Fotoğraf olmadığına eminmisin elinde ? Varsa lütfen paylaş. Senin yaşadığıni iddaa ettiğin olay ( resim yoksa iddaa dan ibaret olur ) tılsımdir. Kazı yaparken paranormal olay oldumu başka ?

PiSaGoR

Engellendi
Öncelikle hoş geldin de yerli kardeşim ...

Nevaledenmidir yoksa topraktanmidir sendenmidir bilemicem ama sende ismini bulmussun bu isme gore de bir paylaşım yapmışsın UÇMUŞ :)

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
normalde konu biraz daha uzun ama ben kısa anlattım . sadece gerçek olduğunu bilin . ve mümkün olduğu kadarda bunu anlaya bilen veya başına gelen veya benzeri başına gelen lerden bilgi amaçlı paylaştım mümkün mertebe bilgi lazım bana tşk .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
*
bu arada nevale nin ne olduğunu söyleme me gerek varmı

Bursa16

Member
Bizde yaklaşık 1 sene evel tümülüsteydik. Işık tutulunca parlayan beyaz yılan vardı. Hocalar bile baş edemedi onunla. Parayada oyle yaklaşmıştık ki.. oraya ne zaman gittiysek kazma vurunca ordan çıkıp bizi seyrediyor. Geceleri yatınca çok rahatsız ediyorlar. Tarla sahibi kafayı yemiş ordaki odada yatıp kalkıyormuş.. siz siz olun hoca olmadan iş yapmaya kalkmayın tavsiyemdir.

ll Shadow ll

Aktif Üye
Mertebe bilgi nedir ? Bu gün ikinci kez duydum bunu. Ben konuya dahil olmayayım.

ll Shadow ll

Aktif Üye
Bizde yaklaşık 1 sene evel tümülüsteydik. Işık tutulunca parlayan beyaz yılan vardı. Hocalar bile baş edemedi onunla. Parayada oyle yaklaşmıştık ki.. oraya ne zaman gittiysek kazma vurunca ordan çıkıp bizi seyrediyor. Geceleri yatınca çok rahatsız ediyorlar. Tarla sahibi kafayı yemiş ordaki odada yatıp kalkıyormuş.. siz siz olun hoca olmadan iş yapmaya kalkmayın tavsiyemdir.
Her hocaya itibar edilmez. Bunun ilmini bilen lazım. Bahsettiğiniz olay tılsım. Parayı alsaydınız da rahat bırakmayacaklardı.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ll Shadow ll olay olmaz olurmu dedimya mesele daha uzun da ben kısalttım 1 kişi neredeyse ölüyordu direkten döndü

Bursa16

Member
O deliren tarla sahibi 37 ekran kadar birtaş aldı ordan. Aynı yılan kafası. Bir gözü oyma diğeri kabartma. Birine vermiş onu. O oldu adam delirdi.. gerçek hoca bulmak çok zor. Ama araştırıp bulunur. Para isterse eğer üçkağıtçıdır olduğu yerde dövmek lazım öyle hocaları

PiSaGoR

Engellendi
Ayeti var suan aklımda deyil okursanız nöbeti bırakıp gider