bilgisi olan varmi

mendaxx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iyi aksamlar define sohbeti sakinleri bugun bir bir arkadsim aradi ve bi fotografi arkadsinin gonderdigin soyledi fakat ben bu resmi daha once internette gormus gibiyim bunun hakkinda bilgisi olan varmi veya bolgesi hakkinda .selamlar

Ekli dosyalar

Follower

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
zehirli gömüdür dikkatli olun.

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
çook çok güzel
Akrep işareti çok gizemli bir yapıya sahiptir. Hala bir çok define bilimci ve arkeoloji uzmanı bu gizemi net olarak çözmüş durumda değildir. Ancak yapılan bir kısım araştırmalar neticesinde akrep işareti kraliçe veya sultan eşlerinin değerli eşyalarını bulundurduğuna ilişkin ibareler mevcuttur. Akrep işaretinin manası oldukça fazla zümrüt, altın ve gümüşe işarettir. Yapı gereğince akrep zehirli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bu işaret bulunacak gömünün içerisine ciddi anlamda zehir atıldığına veya definenin bulunduğu alanın tuzaklı bir yapıya sahip olduğunun habercisidir. Bu nedenle bu denli korunaklı bir işaretin altında yatan maddi değer oldukça fazladır. Ancak bu değerin maddi anlamda değeri mevcuttur. Bir kısım araştırmacılar ise bu maddi değerin hiçte azımsanmayacak servetlerde olduğunu dile getirmişlerdir.

rast gele

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
türkiyede oldugunu sanmıyorum bi arap sitesinde görmüş ğibiyim

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Akrep benim burcum :) ama süper işçilik harika yapmış adamlar

ateduman

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
221.jpgmanzara şahane. işaretler bile heyecan ve korku verici. degerli bir yer. 2 ayrı noktada degerli hediyeler var. birisi mağara içinde digeri yerde yada kaya altında . bunlar cok saglam korunuyor ama. zehırlı olma ıhtımalı yuksek. hem içeride hem dışarıda tuzaklar var. ıkı akrep aynı yonde iöçeri giren ve alttakı. bunlar odullerı. bırısı magarada yada kaya içerisinde. korundugu da bariz bir şekilde belli edilmiş. çunku bir tanesinin ayağı yok . sinirli ve büyük yapılmış. aynı yonde de bir tane daha var. ıkısıde korumalı. ayagı olmayan yurumekte zorlanır. o yuzden ykında bır yerde. aynı kaya yada karsısında bır kaya yada magara da. ama cok ıyı ıscılık varsa ıyı tuzak vardır . kolay gelsın

Cani bebe06

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bir yerden alintı gibi geldi bana .inşallah dogrudur :)

nik

Super Moderator
Süper Moderatör

tarif ettiğim yerleri bi temizle uzaktan ve çevre fotosunu yökle bi bakalım dönem soygunu yememişse o zaman yorum yapzrız .

ama dikkat et 2 tanesi 8 boğumlu kuyruk 1 tanesi 9 boğumlu işte dışarıya şifre veren farklı olandır.

dedığım gibi akrep lerı önü tarafın toprağı güzelcene al temizle başka işaretlerde çıkacaktır şimdilik bu kadar yeter.

saygılar ve sevgiler.

1UMUT

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kuyruk boğumlari ve yönleri farklı toprak altında kalmış üzerleri yeni açılmış gibi

Aslan Bey

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu işareti görsem gerçek akrep diye kacarim hediyesini geç bu figür bile benim gözümde çok değerli

acemi 55

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eksik ayagın oldugu kayayı bul altında 8 basamaklı merdiven olması lazım mahzende hediyeleri var arkadaşların dedigi gibi zehirlidir

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu işaret bu sitede daha paylaşıldı görsel amaçlı olarak

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
yanılmıyorsam [MENTION=11453]Kafkaslı[/MENTION] usta paylaşmıştı.