Bir beyin fırtınası rica etsem ?

R

remuss

Misafir
Kolay gelsin bir konu var kısa ve öz geçeyim vaktinizi almayayim
bir adam bir köye gelir köyden bir gence kazma kürek calisirimişin diye sorar genç olur der bir kazma bir kürek alır düşer yaşlı ermeni nin peşine adam burayı kaz der 1 mt kazar kapak tasi çıkar dokunmazlar yaşlı adam kapat der kapar ve dağılırlar5yine geleceğini söyleyen amca gelmez buda birdaha gidip bakmaz
şimdi
1 bu Ermeni bu riski neden aldı
2 bu kazan yegmiyeci neden gidip bakmadı daha sonra
3 Ermeni işareti mi onayladi
4 taşın altı boş mu
5 sorular tureye bilir değerli zihin gücünüze ihtiyacım var

Kristof34

DogacıyıZ
Mahsen girişi tuzaklıdır içerisi gaz doludur. Hadi gidelim remuss kardeş kahkaha

R

remuss

Misafir
Bende diyorum bu adam geri neden gelmedi bir ibnlk var bu işte çocuk dioki yok abi iyi bir amcaya benziodu memleketinde ölmüş olabilir diyo ya
köyden ölüm haberi bekliyor bu adam

Kristof34

DogacıyıZ
Bende diyorum bu adam geri neden gelmedi bir ibnlk var bu işte çocuk dioki yok abi iyi bir amcaya benziodu memleketinde ölmüş olabilir diyo ya
köyden ölüm haberi bekliyor bu adam
Sorun değil kardeşim. Bir gaz maskesi bir tulum bir sanayi tipi eldiven iş bu kadar.

R

remuss

Misafir
Eyvallah saolasin bir şekilde o amcayi gt etmek lazım illaki kaldiracaz açar bir gün bekleriz
başka düşüncelere açık her fikrinize ihtiyacım var

Kristof34

DogacıyıZ
Eyvallah saolasin bir şekilde o amcayi gt etmek lazım illaki kaldiracaz açar bir gün bekleriz
başka düşüncelere açık her fikrinize ihtiyacım var
Sen yinede tedbiri elden bırakma. Basamak vs görürsen aşağı inme sen şu konuyu fotoğraflar ile bi zenginleştir hallederiz gerisini.

R

remuss

Misafir
Sen yinede tedbiri elden bırakma. Basamak vs görürsen aşağı inme sen şu konuyu fotoğraflar ile bi zenginleştir hallederiz gerisini.
ilk işaret olamazmi? o taş ? buna kaz dedi ilk işareti buldu bir ay sonra başka birini aldı gel benle taş taşı dedi gibi bir tez ? fotosuz yere açtım ben konuyu buraya nasıl geldi ?

Kristof34

DogacıyıZ
ilk işaret olamazmi? o taş ? buna kaz dedi ilk işareti buldu bir ay sonra başka birini aldı gel benle taş taşı dedi gibi bir tez ? fotosuz yere açtım ben konuyu buraya nasıl geldi ?
Konu zaten fotosuz yerde sorun yok. İlk işaret olabilmesi için o taşın üzerinde yön veren ikincil bir işaret olması lazım.

R

remuss

Misafir
aklimda benimde ama ekibi kurmak zor sen daha iyi bilirsin soğuk çalışıyoruz kiminin hafta sonu var kiminin yok ama aklımda bu konuyu es geçmicem foto çekerim bol bol saolasin da sende bir tez sunsaydin be keşiŞ

1UMUT

Member
Ya tuzaktır ki olsa ali ahmet mehmet açarsa bu ihtiyar sürekli gözlem yapmalı ki mudahale edebilsin o riski göze alabilirim orası muamma
Ya emin olmak amacı ile açtı işlemi yapan arkadasa güvenmedi vaz geçti birileri takip mi etti erketeyemi yattı
Yada açtı aradan zaman geçmişti halisulasyonunu yeniledi kapattii gitti
Aklımda deli sorular..