Bir garip rüya hikayesi ...

Ferdi46

Aktif Üye
Eski bir ermeni yerleskesinde evim kiremitler küp parçaları vs toprakda mevcut lakin yüksek bir alanda sıfır rutubet bir ev ancak ciyanlar çıkıyor. Acaba ne ile ilgili olabilir.

Ferdi46

Aktif Üye
Sevgili abiler define meraklısı sayın arkadaşlar .hikayemiz şöyle ki 2 sene önce aldığımız bir yerde güzel bir ev yaptık haftasonlari gitmek için .Lakin gordukki taşlar kaplar küpler.diye devamediyor kesfimiz .Günlerden bir gün yürürkenoyle dümdüz yerde kaç yıllık belli değil haçlar harfler oksitten adeta erimiş bir para bulduk . Tabi aklımıza düştü .zaman geçti eve yerleştik .bir ev düşünün tüm camları kilitli sineklik .evin duvarlarında ciyanlar. Anlam veremedik .en son bir kum taşı .geldiğimiz son noktasında dedem bir kraliçe ile birlikte rüyada onlar izin vermez ise gitemezsin eve diyor .şimdi bize söyleyin biz ne yapalım.

Ferdi46

Aktif Üye
Rakım 550 m (1.800 ft) bununda özellikle yazıyorum börtü böceğe müsait yükseklik değil .şimdi okut uflet baglat cizdir diye devam eden bir sürü öneri var lakin arkeolglar gergin kazıyor bunlara yok bizemi var bunlar sorusundan kendimi geri alamıyorum.

Ferdi46

Aktif Üye
Varsa bilgisi olan müdavim abilerden bilgi rica ediyorum.aslinda amaç haftasonlari gideceğimiz bir bağ evi lakin çoluk çocuk istemiyoruz biz bu evde psikolojisine kapıldık . Şimdi biz ne yapmalıyız .saygılar.

Ferdi46

Aktif Üye
Ev zaten monralama yalıtımı var ytong ile örülmüş discepheli hatta dış boyalı .ikincisi ilaçla yaptırdık . Zaten evin içinde hiç böcek yok sinek yok ne zaman gecenyarisini geçiyor ozaman her odanın tavanına bir tane çıkıyor

Ferdi46

Aktif Üye
Ayrıca doğal olayları doğa üstü görmek istemek heralde en son yapmak isteycegim şey .tam tersi bunlardan kurtulup keyifli keyifli ufak ufak nasiplenmek istiyorum desem ayıp olmaz heralde ?

sandalci14

Operatör
bir yuva yada gecis yaptiklari gozden kacan biyer vardir.diger turlu yatsi namazindan sonra ayetel kursu felak nas okuyun .

Ferdi46

Aktif Üye
Çok teşekkürler yorumunuz için .mutlaka tekrar gözden geçirip duaları okuyacağım ins .

Çok teşekkürler yorumunuz için .mutlaka tekrar gözden geçirip duaları okuyacağım ins .
Kardesim cinler haktir. Cinleri kabul etmeyenin imaninda sknti vardir. Hadislerde ve ayetlerde geciyor. Sen cinleri seytanlari goremeyebilirsin. Lakin vesvesesi cok kotudur. Abdestli namazli adama Allah Cc dilemedikce bulasamazlar. Gece cöp atmak. El yikadiginiz bulasik yukadiyiniz Lavaboya gece sicak su dökmekten uzak durun. Tuvalete basiniz acik girmeyin erkekler takke takarsa bayanlar turban takarsa cinlerden korunmanin en etkili seyleri soyledim. İkincisi gelelim ciyanlara ben bursada sehrin gobeginde oturuyorum. Yakinimda tarihi kucuk mezarlik var dairem 5nci kat ama balkonumda evimde bocek ciyan eksik olmuyor. Ben onlari oldurup gunaha girmek istemiyorum ilaclatsan yenisi gelicek ne fayda. Senin evin yakinlarinda eski bir mezarlik vardir buyuk ihtimal. İnternetten deve kusu yumurtasi satin al kargoyla geliyor evine evin odalarina birer tane sus fileye koyup as tavana 3senede bir yenile o yumurtalari. Evde bir tane hasere hayvan bortu bocek ciyan gormessin karibca dahil

Ferdi46

Aktif Üye
Ya ustam cok sağol deve yumurtası işini hemen araştırayım .Allah razı olsun çocuklar var evde biri allerjik bünyede ondan çok korkuyoruz .öldürünce de vijdanimiz kaldırmıyor neticede onların doğal alanına ev yapan biziz. Tekrar sagolasin