• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

bir oyuk daha

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nerden başlamak gerek araştırmaya ustalar

Ekli dosyalar

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayırlı olsun . Sıra sıra gidiyor gibi duruyor alan.

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar saolun horasanlı yer belli derken oyugun sag altındaki benim de şüpelendigim yerdenmi bahsediyosunuz bide resimleri işaretleme işini nasıl yapıyoruz biri çıkıp anlatsa çok guzel olur telefonla işaretleme nasıl oluyor

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sizce orası horasanlıysa tahmini ne kalınlıktadır biz çekiçle tıkladık boşluk sesi alamadık çok kalın olabilirmi kapagı ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kaya yapisi kaya mezara veya kaya mezar odasi icin uygun gorunmuyor kardesim, bu benim gordugum. Burada aranmasi gereken zeminalti oda olmali. Bosluk bakabiliyorsaniz odayi yakalayacaginizi umuyorum. Eger odayi bulursaniz giris yamac tarafindan olmali orayida resimleyebilirmisiniz. Selametle

Suboxone

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bence 3 resimdeki catlaklillar kayayiele veriyor 3,resimdeki catlakliklardan kirin giriş orası doğayla nekadar oynarsan oyna bariz insan elinin değdiği yer belli eder

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burası normal yapıdan farklı , açılan kesitler doldurulma ihtimalini yüksek tutuyor.
Yanında ki oyma olumlu ,renk farklılıgı ve hemen önündeki blok kayanın da bir görevi olmalı ..
Yinede istenilen açılar olmayınca bu sadece bir ihtimal benim için ve sizin içinde öyle olmalı .

Ekli dosyalar

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mirkut ustam kaya yapısı dedigin gibi dagılmaya ufalanmaya müsait volkanik kaya gibi fakat orda bir oyma olması ve hemen sagında sayın kazamanın çizdigi farklı gorunen yer insanda şüpe uyandırıyor kararsızız havalar düzelince acemi çubukcumuzla boşluk tespiti yapmaya çalışcaz fakat başarı oranımız çok düşük