Bir yerde cin ve tılsım olup olmadığı test edilebilir mi?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Define olduğu düşünülen bir yerin sahipli olup olmadığını anlamanın bir yöntemi var mı?

Sahipli bir yerse,orada kesin define koruyorlar çıkarımında bulunabilirmiyiz?

S:W:A:T

Editör
Define olduğu düşünülen bir yerin sahipli olup olmadığını anlamanın bir yöntemi var mı?

Sahipli bir yerse,orada kesin define koruyorlar çıkarımında bulunabilirmiyiz?
Dostum çalışmalarını gece yapma bana kalırsa .. Gündüz ise besmeleni çek duanı oku abdestini al gerisi gelir inşallah . Aklına getirirsen aklından çıkmazlar .. O yüzden her duyduğun hikayeye değil gözünle gördüğüne inan ..

Turko

Uzman
Ikı ihtimalli olur ya bölgeye girince kendilerini belli ederler yada işlem yapmaya başlayınca . Eğer ayak bastiklari yere ayak bastiysan yıldız seviyen düşük yada normalinden yüksek ise zaten bir şey yapmana gerek yok ilk gece Merhaba derler . Asla yalnız olmazlar . Ilk hamleleri uykusuz kalman ikinci hamleleri derin derin ismini söyler seslenirler . Sonra ufak ufak dua okumana müsade edip sonra uyku sersemliği ile temas ederler aklını dilini bulandirirlar . Bunlar alt sekment Birde üst sekment var amacı ve görevi olan Tılsım muhabbeti. Arazide farklı hallerde çıkarlar yılan diyen var kurbağa diyen var bende insan suratı ile görüp muhattap oldum. Evini barkini mesken tutarlar sesler suratlar hayvanlar bir gecede ne olduğunu anlamadan bir araba dolusu dayak yersin iman noksanligin varsa fiziksel kurtulsanda zihinsel zede kalır . Bir dünya hali var gece alır götürür ler güzel güzel alem yaparsın hatunlar ile yer içersin söğüt gövdesi altında sabah ezanı ile uyanınca ağzının içi tezek dolu bulursun. Bu işlerden uzak durmak şart.