Biri kapıya vuruyor bu iki oldu

westsilwer

Member
Arkadaşlar meraba size son 4 ayda 2 defa basımdan gecen küçük bi detayı anlatacam...Normalde forumu sürekli takip ederim konu açmam yorumda seyrek yazarım ama bunu yazma ihtiyacı hissettim..

Güvenlik görevlisiyim uzun süredir aynı yerde çalısıyorum...Bulundugum masanın yanında lavabo giriş kapısı var iki olayda bu kapı ile ilgili...Kapıdan lavaboya giriyorsun orda bir kapı daha var tam altımdaki havuza gidiyor 3 m. derinliğinde işyeri suyu ordan tedarik ediyor..
Lap top umu işyerine getiririm internette var burda genellikle geceleri Türk korku gerilim filmleri izlerim..Tek çalışıyorum kimse olmuyor geceleri işyerinde...İlki bundan yaklaşık 3 yada 3 bucuk ay önce gece saat 3 gibi bişey kapıya : Hani elinizin 5 tırnağı ile masaya vurursunuz ya serçe parmağından başlayarak baş parmağa kadar sırayla tıırrrrrrıııtt tırrrrıııt ses gelir umarım anlatabilmişimdir...Aynı ses 3 defa peşpeşe 2_3 saniye sürdü yanımdaki kapıdan geldi
İkincisi dün sabah 05:30 gibi uyku ile uyanıklık arasında yanımdaki kapıya 3 defa vurdular...
Şöyle söyleyim cin filmleri izlemeyi seviyorum youtubeden de bu tür yasanmş hikayeleri dinliorum

Bilen biri anlatabilirmi neler oluyor iyice tırsmaya başladım...

Son düzenleme:

Karabulut

Operatör
Gündüz kimse görmeden gece görüşlü kamera koy küçük kamera olsun kayıt yapan tahmini ya amirin ya iş arkadaşın yapıyor başka filmler izle kardeşim korku kötü birşey benden söylemesi

westsilwer

Member
Gündüz kimse görmeden gece görüşlü kamera koy küçük kamera olsun kayıt yapan tahmini ya amirin ya iş arkadaşın yapıyor başka filmler izle kardeşim korku kötü birşey benden söylemesi
İçerisi küçük kimse yok başka çıkıs giriş kapısıda yok...İkinci kapıdan aşağı merdiven var havuza inen...Orayada kimse kolayına inmio zaten...

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Birşeyleri yanlış yapıyorsundur tam uykuyla uyanıklık arasında oluyorsa bu senin içindir
ya ayakta işiyorsundur üstüne sıçratıyorsundur
ya oturduğun gezdiğin yerlerde birşeyleri yiyip ufaklarını dökmüssündür
ya besmelesiz oturup kalkıyorsundur
yada bunların hepsini yapıyorsundur
euzu besmeleyle fatihayı muavvizeteyn ve ayetel kürsi yi oku iş yerine girince ve çıkarken

NOTO izlediğin cinni filmlerde ibranice veya daha birçok dilde farklı kelimeler kullanılır bunların çoğu bilinçsiz kelimelerdir ve bu söylemlerden dolayıda sen zaten bir davet açmış gibi çekiyorsundur kendine dikkatli olmanı tavsiye ederim filmlerde söylenen hiç bir ismi zikretme tekrarlama ve sıgara içiyorsan ara sıra kaldığın yeri havalandır

mertebe

Aktif Üye
Bildiğin bütün kısa sureleri, Ayet-el Kürsi'yi sık sık oku, Allah'a sığın, ona güven, bişey olmaz..

Müsfer

Yeni Üye
Kardeşim Türk korku filmleri aşırı zararlı filmlerdir cin aleminin en tehlikeli kabileleri zikrediliyor ve çoğunda davet var gerilim yapalım derken gerçek davetler yapılıyor hatta dua ve namaz öğreniyorum diye satilan bir kitapda bile bolluk için edilecek dua diye cin daveti var oyuzden dikkat et ilk önce rahat ol korkma onların ensevdigi şey seni korkutmak Cevşen tak iş yerinde bol bol Felak nas sürelerini oku kurutulmuş defne yapragi al satılıyor baharatcilarda işyerinde bu yaprakları tutsule birdaha da gece leri anma izleme çünkü sen izledikçe veya onları andıkça hoşlarına gider onların Allah'ın izniyle birşey olmaz

cemalkirve

Yeni Üye
Arkadaşlar meraba size son 4 ayda 2 defa basımdan gecen küçük bi detayı anlatacam...Normalde forumu sürekli takip ederim konu açmam yorumda seyrek yazarım ama bunu yazma ihtiyacı hissettim..

Güvenlik görevlisiyim uzun süredir aynı yerde çalısıyorum...Bulundugum masanın yanında lavabo giriş kapısı var iki olayda bu kapı ile ilgili...Kapıdan lavaboya giriyorsun orda bir kapı daha var tam altımdaki havuza gidiyor 3 m. derinliğinde işyeri suyu ordan tedarik ediyor..
Lap top umu işyerine getiririm internette var burda genellikle geceleri Türk korku gerilim filmleri izlerim..Tek çalışıyorum kimse olmuyor geceleri işyerinde...İlki bundan yaklaşık 3 yada 3 bucuk ay önce gece saat 3 gibi bişey kapıya : Hani elinizin 5 tırnağı ile masaya vurursunuz ya serçe parmağından başlayarak baş parmağa kadar sırayla tıırrrrrrıııtt tırrrrıııt ses gelir umarım anlatabilmişimdir...Aynı ses 3 defa peşpeşe 2_3 saniye sürdü yanımdaki kapıdan geldi
İkincisi dün sabah 05:30 gibi uyku ile uyanıklık arasında yanımdaki kapıya 3 defa vurdular...
Şöyle söyleyim cin filmleri izlemeyi seviyorum youtubeden de bu tür yasanmş hikayeleri dinliorum

Bilen biri anlatabilirmi neler oluyor iyice tırsmaya başladım...
Kapı çalınması geçmişte iki defa da benim başıma geldi. Birisinde kaldığım ev mezarlığın yanındaydı. Diğeri ahşap eski bir evdi. Ortak noktaları tuvaletlerin dışarıda olması ve temiz tutulmamasıydı. Tarih olarak biraraya yakın zamanlardı. Neyse ki uzatmadılar...