• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bişey ifade edermi burası

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Taşın arka y7zünde bi oyuk ön yüzünde başka bi oyuk gibi

Ekli dosyalar

banker42banker42

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Doğu tarafından birazda güneye doğru bu kayanın dibinden aşağı geniş bi etüt belli eder

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=18177]Gri[/MENTION] kardesim bu seferinde bulmuşsun yerini ..
İlk resimdeki kare oyuk ne tarafında bu yerin ?
Resimlemeyi geniş al , yükseklerden çekmeye çalış burasını ,ağaç varsa ağaca çık yada ayaklı mediven götür üstüne dikel sağı solu net şekilde çek bol bol .

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam ilk ve ikinci resimdeki kare oyuk beşinci resimdeki soldaki yüksek kayalıgın tam arka yuzunde kalıyor onun diger yuzundede uç ve dorduncu resimde gorunen yine oyuk gibi birşey var ikiside aynı kayanın ön ve arka yuzunde fakat kaya yapısı bana çok ilginç geldi ufalanmaya müsait gibi içinde k7çük çakıl taşları var kayanın anlayamadım ve birde ustalarım burası çalısmaya degermi deger derseniz netarafından araştırılmalı ? Birde buranın elli metere alt yamacından biyer dikkatimi çekti onuda yukleyim bir bakın ustalar baglantısı olabilirmi burayla

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
FILE0730.jpg üstteki resimlerin alt yamacında burası dikkatimi çekti ustalar bende kapatılmış izlenimi uyand8rdı o beyaz taşları elimle çıkaramadım yapışık gibi duruyolar orda

Pscyhe

Engellendi
5. resim dogu tarafi ise kayanin U yapmis alani topraktaki kisimdan bahsediyoru kontrol edin..kayanin kendisi mezar gibi duruyor cevresinde ve kayada bosluk tespiti yapmaya bakin

mamostedijvar

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
kayanın kendisi mezar olabilir. kare oymanın ön tarafında yere paralel bir kaya arayınız üzerinde bir parmak kalınlığında bir kanal olması muhtemel. rastgelsin.