Bizans işaretlerinden anlayan

Acemiavci1

Member
Bana Samsun tarafından eski roma dönemi ve Bizans işaretlerinden anlayan birileri lazım yardım edebilecek arkadaş var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bana Samsun tarafından eski roma dönemi ve Bizans işaretlerinden anlayan birileri lazım yardım edebilecek arkadaş var mı
Resimleriniz varsa yukleyin hep beraber bakalim ustam. Hangi isaretler var mesela, resimler olmazsa dahi soylerseniz ustalarimizla istisare yapariz insALLAH c.c.
Selametle kal

Acemiavci1

Member
Resimleriniz varsa yukleyin hep beraber bakalim ustam. Hangi isaretler var mesela, resimler olmazsa dahi soylerseniz ustalarimizla istisare yapariz insALLAH c.c.
Selametle kal
ustam daha önce yüklemiştim hiç bir sonuç çıkmamıştı ben yakın çevrede olan insanlarla görüşürüp açılan yerler varsa görüş alışverişi yapıp ona göre kendi bulunduğum yerlere uygulamaya çalışacağım en azından parasal yönden bi işaret bile bilgi bilgidir die yoksa öle kral mezarları tümülüsler felen yok Yani vardı da biz mi görmedik atmadık fotosunu :)

OsiriS

Moderatör
Moderatör
A.s. kardesim sen resimlerin varsa konuna ekle samsunda veya oraya yakin olmasina gerek yok burdanda elimizde geldigince yardimci oluruz..

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
ustam daha önce yüklemiştim hiç bir sonuç çıkmamıştı ben yakın çevrede olan insanlarla görüşürüp açılan yerler varsa görüş alışverişi yapıp ona göre kendi bulunduğum yerlere uygulamaya çalışacağım en azından parasal yönden bi işaret bile bilgi bilgidir die yoksa öle kral mezarları tümülüsler felen yok Yani vardı da biz mi görmedik atmadık fotosunu :)
s.a.
ustam şu mesajından sonra tüm konularına göz attım
inan bana ustam şurada çalış bişeyler olma ihtimali var diyebileceğim tek bir işaret ya da şüpheli bir yer göremedim
bu site elit bir site ve işaret harita elinde ne varsa inan bana ustaların elinden gözünden kaçmaz sonuca ulaşırsın
bir de samsundayım yazmışsın
samsunda yer mi kalmamışta böyle basit yerlerle uğraşıyorsunuz
eşkıyanın bir merkezi orası amisosun kralları orada daha ne olsun
acemiyseniz bol bol konuları okuyun işaret nedir öğrenin
yönteminiz yanlış yani
sonra siteye ve ustalara sitem etmeyin
hayırlı günler dilerim.

Acemiavci1

Member
s.a.
ustam şu mesajından sonra tüm konularına göz attım
inan bana ustam şurada çalış bişeyler olma ihtimali var diyebileceğim tek bir işaret ya da şüpheli bir yer göremedim
bu site elit bir site ve işaret harita elinde ne varsa inan bana ustaların elinden gözünden kaçmaz sonuca ulaşırsın
bir de samsundayım yazmışsın
samsunda yer mi kalmamışta böyle basit yerlerle uğraşıyorsunuz
eşkıyanın bir merkezi orası amisosun kralları orada daha ne olsun
acemiyseniz bol bol konuları okuyun işaret nedir öğrenin
yönteminiz yanlış yani
sonra siteye ve ustalara sitem etmeyin
hayırlı günler dilerim.
anladım dediğim gibi sadece bilgi alışverişi konusunda yazmıştım bu benim zaten üçüncü Hesabım fazla foto atmıyorum gerekli gördüklerimi olabildiğince araştırmaya çalışıyorum çünkü yuvarlak oymasındqn tut kare oymasına kaplumbağadan tut kurbağasına hepsini attım ama malesef cort hemen yanlış anlamınızı gerektirecek bir durum yok foto da arazide gördügü gibi görünmüyor veya da herkez her simgeden anlayacak die bir şey Yok çok net olanları ayrı benim uğraştığım yer ise degerlimidir deilmidir bilmem ama piramit mezarına kadar var ama hepsi böle kolum kadar yürek istiyor açmaya gözü alan varsa buyursun gelsin benim gücüm böle dandik küçük işaretlere yetiyor Herkesin mutlaka bildiği ve yorulduğu bi şeyler mutlaka vardır ;)