Bizide merak edip inceliyorlar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ekli dosyayı görüntüle 215098 bilen bilir bu kardeşiniz aynı zamanda başka platformları etnik gurup. oluşum. Ve kurumları araştırır yeni bir bilgi yada bizim burayı okuyup takip edenlerin bizi incitmemesi için ön bilgileri sunar. Onlara Gerekli cevapları onların anlıyacağı tarzda verir.. Bu resim örnektir.. burdan yorumları konuları resimleri üye nicklerini profil bilgilerini alıp bazı yerlerde algı yaratmaya çalışılıyor.. O yüzden yorum ve karşılıklı cevaplaşmalarda dikkatli olunuz. Bu resmi gören 3.üye konuyu ve kendi yorumunu hatırlar... Saygılarımla arz ederim

Börükan Tatar

Aktif Üye
Elbette..
Bu işin şakası yok..Yazılan birçok şey aslında suç teşkil ediyor ve heryerde olduğu gibi burada da birçok denetleyici var.

Börükan Tatar

Aktif Üye
Burada kim Polis, kim Jandarma, kim Savcı, kim Defineci bilemeyiz..Birebir görüşülse bile yine de işler sanıldığı gibi olmaz usta..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Börükan Tatar üstad dediğim gibi maksat önbilgi ve yardımcı yorumlar oluyor ancak ard niyetli insanlar bu yorumları teşvik azmettirme gibi lanse ediyor o yüzden bu konuyu açtım amacım forumu meşgul etmek değil severim insanları bilgim dahilinde ayıktırma yı ve bura bir aile gibiyse üyelerde birbirine. sahip çıksın istiyorum tek derdim buu