• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bolu mudurnu kacak kazi operasyonu

codex

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[FONT=pt_sansregular]BOLU'nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesinde ormanlık alanda kaçak kazı yapan 4 şüpheli suçüstü yakalandı. Yakalanma anı kameraya yansıdı.[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Mudurnu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Taşkesti beldesine bağlı Karacasu Mandıra köyü yakınlarındaki ormanlık alanda kaçak kazı yapıldığı ihbarını aldı. Harekete geçen ekipler, kaçak kazı yapan, O.U, O.G, Ö.E ve Ş.U.'yu kazıda kullandıkları malzemelerle suçüstü yakaladı. Şüphelilerin kazı yaparken, yakalanma anı ise kameraya yansıdı. Gözaltına alınan şüpheliler, jandarma karakoluna götürüldü.

[/FONT]
https://www.dailymotion.com/video/x6rc1qo
[FONT=pt_sansregular]
Konuyu acmamdaki sebep, yanlis hatirlamiyorsam videodaki yerin resmini forumda bir arkadas konu olarak acmisti.

[/FONT]

Brkmd

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Adamlarda iki yeri kazmak için iyi emek harcamışlar o ispiyoncu belki madalya almıştır ama emek hırsızlığının da daniskasını yapmıştır lütfen birbirimize saygı duyalım bugün onlara yarın bize

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=20044]Brkmd[/MENTION] usta.Bi keresinde.sürekli doğada dağda Ar_ge yapan arkadaşlar dert yandılar. Bana. Ya işte biz. Kimseye karşmıyoz. İşimize bakıyoz.o bize gider yapan ispit yapan çoban abimizin kendisine. Hayvanlarına ve otlak bölgesine. Zarar verip rahatsız etmiyor. Buna Bi çare dediler... Bende tabi zevkle dedim... Ona fiziki zarar vemeden... Öyle caydırdımki.. Öyle bişey dedimki. Daha tövbe etti ispiyona.. O ve çevredeki meslektaşları şimdi rahatca. Ar_ge yapılıyor artık..

hayrını_gor

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Çekememezlik çok var maalesef:( kendi devam eder artık:)

Brkmd

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burdan da yayınla bari o sihirli sözlerini ispiyoncular ayaklarını denkalsınlar Belki düşünceleri değişir bedava cı insanlar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
[MENTION=20044]Brkmd[/MENTION] usta.Bi keresinde.sürekli doğada dağda Ar_ge yapan arkadaşlar dert yandılar. Bana. Ya işte biz. Kimseye karşmıyoz. İşimize bakıyoz.o bize gider yapan ispit yapan çoban abimizin kendisine. Hayvanlarına ve otlak bölgesine. Zarar verip rahatsız etmiyor. Buna Bi çare dediler... Bende tabi zevkle dedim... Ona fiziki zarar vemeden... Öyle caydırdımki.. Öyle bişey dedimki. Daha tövbe etti ispiyona.. O ve çevredeki meslektaşları şimdi rahatca. Ar_ge yapılıyor artık..
Ne dedin kurban?
Mahsuru yoksa bizde bilelim inşallah.

a_g_x_14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli dostlar ustalar.bu olay 2 gün önce oldu ve ben bi konu hakkında konusurken bu olaya deyindim üstü kapalı.mal bulanındır ustamda hatta katılmıştı hatırlarsa.civar bir ilden haber aldım ihbar üzerine yakalanmışlar diye.ispiyon eden zibidiler eskiden hamal köle hizmetçi olarak kullanılırmıs o toplumlarda,şimdikiler sadece modern görünümlü yalakalar demiştim.yazık valla adam jandarmadan önde gidiyo koşa koşa.

Gemo

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Jandarmanın üniformasımı değişmiş bizde askerde jandarmaydık ama kıyafetler farklıydı, birde kerterize yatan gözcü koysalar iyi olumuş, 50 liraya bir çift volkitoki satıyorlar bir milyoncularda. 500 metreden konuşursun ekiple.

a_g_x_14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta yeni düzenlemeyle turistik ve tarihi olan yerlerde artık bu tip kamuflaj uygulamasına geçildi.

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14975]Gemo[/MENTION] usta hee değişti Bi seneye yakın oluyo. O tespitin ve telsiz olayın güzelde. millet birbirine güvenmiyu. Diğerleri. bulurdu haberım. olmaz dıye ondan hep basılanlar toplu halde yakalanıyo. Erkete şart erkete.)))

Gemo

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Gemo usta hee değişti Bi seneye yakın oluyo. O tespitin ve telsiz olayın güzelde. millet birbirine güvenmiyu. Diğerleri. bulurdu haberım. olmaz dıye ondan hep basılanlar toplu halde yakalanıyo. Erkete şart erkete.)))
Ustam tanımadığın güvenmediğin adamla yola çıkılmaz, malı kaptırmamak için çukurda beklesende kafana kürek yersin hem malı hem hayatını kaptırırsın, minimum beş yıldan daha kısa süredir tanıdığın adamla bu iş olmaz.

zay46

Member
Kayıtlı Kullanıcı
yav bişey soracam erkete merkete denmişte. bu askerde bulunan termal kamera tipi bir şey kullanamıyor mu define avcıları, yani yapmaya çalıştıkları şey, bazen yakalandıkları hadiseden daha zor, kolay olan aslında yakalanmamak. ama yakalanıyorlar. alttaki altını görüyorsun da etrafındaki canlıları mı göremiyorsunu anlayamadım çok mu pahalı bu sistemler.

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14103]zay46[/MENTION] usta yok dava cihaz davası değil onu bulursun. Dava. İnsana. güven ve iş güvenliği. Ancak biz. Özendirmek azmettirmek. Süsleyip umut tacirliği. Yapmak gibi şeylere karşıyız. İzinsiz ve kaçak çalışmalar uygun değildir. Bol nasipler selametle