Boşluk Bulduğum Kareler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esselamu Aleyküm öncelikle herkese rast ve kolay gelsin ...

resimlerini paylaşacağım yerde siz ustalarımı yönlendirme yapmamak için ben yazıp çizmeden yorum yapmak istemedim
mangal yapmak için gittiğimiz yerde etimizi kavurmamızı yiyip çıktıktan sonra şurada durup 1 de çay demleyip içelim diye durduğumuzda farkettim . arabada sadece cubuk tokmak ıvır zzıvır alet edevat vardı .... resimleme boşluk bakma vakit darlığından kısıtlı kaldı .... çubuk ve tokmak çalışmamı kayanın sadece üst kısmında yapabildim ...boşluk veren yer tokmak tada boşluk sesi verdi ... fakat kayanın sağında solunda altında yapamadım çün ki akşam oluyordu ...

bölge karadeniz doğu karadeniz .... kayanın sağtarafı ormana soltarafı ve üst tarafı fotolandıra bildim .. önden ve sağ yanından fotolandırma şansım yok olduğu kadarını çekebildim ..... arazi %80 meyilli olduğu için öntarafından fotolandırmak için hiç şansım yok .... olduğu kadarı çekebilidim kadar ....

acelesi yok yazmamın sebebi yaylaya çıkacağım için telefon pek çekmiyor o yüzden 1 hafta sonra dönüş yapabilirim ...
siz ustalarımın yorum ve istekleri doğrultusunda 1 hafta sonra tekrar gidip çalışma fotolandırma yapabilirim ...
bu arada burası 1500 rakım da merkeze yaklaşık 1 saati az geçgin sürede gidiliyor ....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yaklaşık 50 civarı resim yükleyeceğim resimler yüklendikten sonra değerli yorumlarınızı esirgememenizi rica ediyorum.... bende bazı işaretleri resimlemeden sonra gördüm ...

inanın orada canlı pek 1 şey belli olmuyor ....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
resimler tersmi çıkıyor şimdi aayvayı yedik nasıl uğraşacağız pek vaktimde yok ben böyle devam edeyim