Böyle bişey cikti yotumlariniz nelerdir????

Fener13

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nasil bir yol izlemeliyiz...

Ekli dosyalar

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Babacan bu resime bakıp ne soylenebilir ki??? resim yetersiz net resimler ve acıklayıcı birseyler koyun lütfen.
BU resime ancak cem yılmaz yorum yapar o da ışığa doğru yürü der.

Keskingöz

Moderatör
Moderatör
13’ten yırttın. Anlat bakalım yardımcı olayım.

sepetkaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Çeşmenin başına, bir güzel inmiş. Eğilmiş zülfünü, suya düşürmüş. Mevlam bu güzeli kime yaratmış. Gelmez olaydım, güzel yüzüne,bakmaz olaydım.. [MENTION=22211]Fener13[/MENTION] ustam ben bu tek fotoya bakınca ferdi babadan bu yorum geldi.. açıklama ve detaylı fotoğraflarını bekleriz inşallah..bu arada hoşgeldiniz..

Fener13

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=18742]Keskingöz[/MENTION] Ustam şu an o bölgede değilim ama size izlenimlerimden bahsedim biraz.Bu dalda yeniyim.Burasi eski harabe bir ermeni evi bundan 4 5 sene once bir ermeni adam gelip burasi kiminse benim dedemin altinlari var demis ama baskasina ait oldugu icin orasi bisey yapamamis.Bundan 1 sene once amcam istanbuldaki amcam köye geliyo ama onun haberi yok tabi altınlardan.kimse ona bisey bahsetmiyo.1 ay a yakin bi sure koyde kaliyo.Bi gün amcama diyoki bu yasli kadin gördüm ruyamda beni o evi icine goturdu ve kayboldu...
Diye soylemis bizde 3 4 ay once orda bi kazi yaptik bilinçsizce boyle iste sal tahta cikti yerin altindan dedektor goturdugumuzde degerli sinyali veriyodu...elime ulaşırsa fotoğrafları paylaşıcağımm

Son düzenleme:

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Bu olay çok konusulan bir olay lakin ben buna pek inanmıyorum hiç bir ermeni gelip benim dedemin parası bu evde diye kimseye soylemez boyle birsey olursa devlete gider derki benim dedemin malları harp zamanında burada kaldı hakkım olanı istiyorum der sen olsan gidip oranın halkına duyururmusun orada altın oldugunu
neyse konuya dönersek güzel kardeşim dedektörle bakmıssın ne kadar güzel degerli sinyalinide almıssın devam et neden durdunuz ayrıca makinende sinyal düşük olarak mı veriyor yoksa ciddi bir sinyal alıyormusun
Şu afur tarzı tahta sanki hiç toprak altında kalmamıs gibi kuru nem yok çürük yok gibi düşündürücü nasıl bir toprak çeşidi ile karşılastın bunlardan bahsedebilirsin ayrıca evin tüm resimlerinide çekebilirsin bahçesi dahil