• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

bu bir yüzük şeklinde mühür üstünde ne yazıyor ve değeri nedir

ridolfo

Member
selamın aleyküm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım aslında üye olmadan 1-2 ay siteye göz atmıştım taki arkadaşımın eline böyle bişey geçti bizde merak ettik aklima burası geldi yardımcı olacak abilerim ve kardeşlerim varmıdır acaba.... şimdiden tşkrler

IMG-20170419-WA0000.jpg

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu pek mühüre benzemiyor.
kutucuklarda arapça rakamlar dışında da arapça yazılar var.

Değerini ancak koleksiyornerler bilebilirler.

hades40

Editör
Asil Üstadım konuya dahil olursa değerlendirir.

ridolfo

Member
tahminen bi fiyat aralığı soyleyebilirmisin yada tanıdığın biri varmı ve aynı zamanda ne olabilir biz birine sormuştuk ve şifre olabilir felan dedi bulunduğu yerde sivas tarafında biyer

ridolfo

Member
tahminen bi fiyat aralığı soyleyebilirmisin yada tanıdığın biri varmı ve aynı zamanda ne olabilir biz birine sormuştuk ve şifre olabilir felan dedi bulunduğu yerde sivas tarafında biyer

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Aleyküm Selam kardeşim, ederini bilmem ama 1-2-3-4 boydan boya Bismillahirrahmanirrahim yazıyor. 5-İsrafil 6-Cebrail 7-Azrail 8-Mikail yazıyor. Her satır çizgileri ile Ellah yazılmış ve her köşede Ellah'u Tealanın bir sıfatı. Karelerin içinde de rakamlar var onların anlamını bilmiyorum.Selametle

IMG-20170419-WA0000.jpg

Asil

Bilgili Üye
Bu obje beni aşar. . haliyle tahmin yürütmek mantıksız olur. Bu fotoraflı haliyle resmin bir bölümünü kırp ve imam hocadan bilgi alırsanız daha saglıklı olur.

ridolfo

Member
bilgi paylaşımı için tşkr ederim saolun abiler vaktınız varsa son bişey daha soruyim para edermi etmezmi etmez derseniz 3 kuruşa satmaktansa kalsın elimde :D

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kardeşim araştır bu bir muska mı koruyucu mu def edici mi neyin nesidir ona göre gerekeni yap. Güzel koruyucu bir şey ise trilyona bile satılmaz evinin en güzel yerine koy. yok eğer kötü amaçla yapılmışsa ki zannetmem o zaman elinden usulünce çıkar. Yaratanın sıfatları var üzerinde dikkat etmek gerekir. Selametle