Bu el işaretini çözelim

fatih.o4

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar etrafın fotosu yok ama bu el sağ mı sol mu çözemedim el bile deforme olmuş ama iyi bakan arkadaşlar görecektir.Gerçekten sağlam bilen arkadaşlardan yardım istiyorum ustalarım.

IMG-20170924-WA0031.jpg

2017-09-29 00.15.31.jpg

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

işaretme deforme olmuş benmi çizemedim anlamadım :)

Ekli dosyalar

fatih.o4

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet ustalarım işaret hava kar su derken deforme olmuş var mı bir yorumunuz üstadlarım

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
30-40 metre çaplı etrafını gösteren resimler varsa, çözümü kolaylaşır.
Yer belli olur.
Resim varsa yükleyiniz.
Elin varlığını kabul ederek etrafa bakalım, muhakkak birşeyler tespit olur.

Kolay Gelsin.

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet ustalarım işaret hava kar su derken deforme olmuş var mı bir yorumunuz üstadlarım
Isarette horasan yok bu ne anlama gelir mal toprak altinda etrafina bak goze carpan toprak ustunde farkli bir tas olacak mal onun altinda farkli bir tas ara dikili olur yuvarlak olur murcla tirasli olur bunlar gibi renkli dahi olur kolay gelsin nasibinde varsa allah gule gule yedirmek nasip etsin

fatih.o4

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Amin [MENTION=3691]sarıkayalar[/MENTION] ustam cümlemize inşallah peki bu taşın altın da olma olasılığı var mı sizce ayrıca etraf hep mezarlık yani delikli taştan tut oyuklu taşlara kadar ama biz sadece bu elin üstünde durduk elde bir eksik yoksa başka ne yapalirim

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Amin [MENTION=3691]sarıkayalar[/MENTION] ustam cümlemize inşallah peki bu taşın altın da olma olasılığı var mı sizce ayrıca etraf hep mezarlık yani delikli taştan tut oyuklu taşlara kadar ama biz sadece bu elin üstünde durduk elde bir eksik yoksa başka ne yapalirim
Bas parmağın gosetrdıgı yone es gecme 4 adım