Bu eserlerin hepsi mi sahte olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hotblade

Yeni Üye
Bu siteden ve çesitli diğer kaynaklardan olmal üzere birkaç kisiyle taniştım kimisiyle yeri geldi sahaya cıktik araştırma yaptık kimisiyle telefondan görüştük fikir alisverisi yaptik ama istisnasiz kim bende heykel var lahit var dediyse hepsi sahte çıktı. Guzide sehrimiz erzurum bu sahtecilerin mekani olmus tabi heryerden cikar ama bu ile artık özellikle dikkat ediyorum. Internet aleminde sunulan mallarin %99.9 u sahtedir simdiye kadar hic sekmedi hep tokatcilar karsima cikti.londradaki muzayede evlerini ariyorum, bilen bilir dunyadaki en iyi 2 auction house londradadir, isi bagliyorum private sale da satilacak eserler diye anlasiyoruz sonra bir detayli bakayim diyorum eser yakin tarihli cikiyor.boyle kac yere mahcup olduğumu bir ben bir de allah bilir. Sakın internetten bende şu var bu var diyenlere kanmayın. O kadar değerliyse sana sormaz gider kendisi aliciyi bulmaya calisir. Diyeceklerim bu kadar kalın selametle...

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hadi ya üzüldüm bak ne talihsiz kişiymişin

hotblade

Yeni Üye
Dalga mı geçiyorsun anlamadım? Acımaya gerek yok.alem tokatçı olmuş bu konudaki tecrübelerimi aktarmak istedim

neronero

Aktif Üye
ülkemizde dürüst adam sıkıntısı olduğu doğrudur.

hotblade

Yeni Üye
Spartakus32 adlı forum üyesi bende lahit var dedi at dedim fotolarıni.video foto ne varsa gonderdi.Gelip goreyim dedim yok seni eserin yanina sokmam paranla gelirsin direkt alir gidersin dedi. Biraz arastirinca cnc işi çakma heykeltras malı olduğu açığa çıktı.bu kişiye ve paylaşımlarına dikkat edin

mayhem

Co Admin
Co Admin
Spartakus32 adlı forum üyesi bende lahit var dedi at dedim fotolarıni.video foto ne varsa gonderdi.Gelip goreyim dedim yok seni eserin yanina sokmam paranla gelirsin direkt alir gidersin dedi. Biraz arastirinca cnc işi çakma heykeltras malı olduğu açığa çıktı.bu kişiye ve paylaşımlarına dikkat edin
Aslında çok haklısınız biz devamlı uyarıyoruz üyeleri uzak durun diye .Hertürlü alış veriş yasak zaten biz kimsenin canı yansın istemeyiz Peki siz kendinizide ifşa etmiş oluyorsunuz bu durumda Alışverişe hala devammı .Yani Üye çıksa dese bende şu var bu var kafana yatarsa ilgilenicekmisiniz .

hotblade

Yeni Üye
Definecilik aracilik lahit heykel vs. Hepsine tovbe ettim. Yeni sektörüm değerli taş işi hop gidiyosun afrikaya dilinin altina koyuyorsun 10 karat isletiyosun hindistanda al sana definenin kralı hatta kral odası...ulkemizde de cok degerli taslar var ama uncle sam gozluyor her yeri zirnik alamazsiniz madenden

timur964

konularim
sizin sıkıntı dediğiniz bizimde sıkıntımız paylaşım ve bilgi amaçlı sitede sizin ilişkilerinizde sıkıntı

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu durumda uyarılarının ne denli sıkıntılı olduğunu anlatıyor bu alım satım işlerinin. Umarım sitede bu gibi durumlara düşen olmaz .

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
@hotblade

Sitede erkek erkeğe olmadığımızı hatırlatırım. Mesajınızın ilgili bölümünü düzeltiniz.

Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...