Bu gradyometre hakkında bilgi acil

Üstad26

Member
Anlık görüntü atıyormuş fikri olan yada kullanan varmı acaba datayı laptop a atıyormuş fiyatı uygun geldi bana...bilgisi olan ustalarımdan yardım istiyorum.vizulayzırEkli dosyayı görüntüle 266989 yazılım mevcut

N@KKoZ

Aktif Üye
Üzerinde LRL (long Range Locator) yazıyor ama millete gradyometre diyorlarsa helal olsun.
Eğer vizulayzır dedilerse birde ; Visualizer sadece OKM cihazlarının programının adı.

Üstad26

Member
Durum şu izmirde kendi üretiyormuş büyük firmalar bizim gibi fasonculardan 3 e alıp 10 a satıyorlar dedi vizualizer programı okm nin oda kabul ediyor.ama türkiyede satılan okmler bile yerli üretim tezgah diyor 60 bin 70 bin verme aynı işi bu yerli ürünlerde yapar diyor. Valla kime güveneceğiz şaştık yani

Üstad26

Member
Teknoloji ekibi satıyor 5.000 tl ye onada güvenemiyorum açıkcası bu alacağım şahıs 3.500 gibi veriyor fatura keserim diyor

Üstad26

Member
Bana göre en mantıklısı yurt dışından kaçak getirmek mesela rezistivite cihazı manyak çekimler yapıyor

Üstad26

Member
Türkiyede hiç bir cihaza güvenmiyorum şahsi fikrim bu ama denedim şu cihaz güzel diyebilecek ustalarım varsa dinlerim zaten konu açmam daki gayem o sonuçta biz bir aileyiz insan ailesinden hiç kimsenin boşa uyduruk şeyler için ne parasını nede zamanını harcamasını istemez SAYGILARIMLA

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çubuk bundan iyi karrdeşim, bu benim görüşüm ama bütün cihazlar bir yere kadar satarken öyle aldıktan sonra pişman ediyor adamı, bu sitede çubuk konuları var öğrenmeye bakın karar sizin yine de

karakus1

Aktif Üye
Kimsenin işine karışmak gibi olmasın ama nacizane kendi çapımda yaptığım araştırmalar ve edindiğim tecrübelerim sonucu; ucuz etin yahnisi olmaz derim. ona konulan sensör eminim ki derine işlemiyordur. ben markasını açıklamak istemediğim hem de tanıdık bildik bir yerli ürün aldım. güya 15 metre çekim yapıyordu ki ben 5 metreye razıydım 1 metredeki boşluğu almıyordu. kaç defa müşteri hizmetlerini aradım bir sürü bahane boş laf söylediler(yok kapalı boşluk olacak yok yıllanmış olacak vs.). fiyatı bunun 3-4 katıydı hemde.internette bir sürü videoları var çok güzel çekim yapıyor ama alınca yapmıyor. sanırım sensörler farklı :). alan arkadaşlar tekrar harcama yapıp çok daha güçlü sensör taktırıp kullandılar ve memnun da oldular ama o zaman da fiyat uçtu. yani demem o ki almadan deneme yaptırıyorlarsa deneyin alın(mutlaka alacağınız cihazla yapın). yoksa boşa paranızı vermeyin yazıktır...

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ben markasını açıklamak istemediğim hem de tanıdık bildik bir yerli ürün aldım. güya 15 metre çekim yapıyordu ki ben 5 metreye razıydım 1 metredeki boşluğu almıyordu. kaç defa müşteri hizmetlerini aradım bir sürü bahane boş laf söylediler(yok kapalı boşluk olacak yok yıllanmış olacak vs.). fiyatı bunun 3-4 katıydı hemde.internette bir sürü videoları var çok güzel çekim yapıyor ama alınca yapmıyor.
Bahsettiğiniz markanın ambleminde böcek var mı?