• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

bu haritayı okuyacak çözecek varmı azcık acele

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
IMG-20170319-WA0001.jpg

bölge trakya harita yunanistandan gelme

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hem yorum istiyosunuz hemde haritanın yarısını gösteriyosunuz rastgele

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
eksik oynama bozulma herhangi 1 sıkıntılı durum varsada söyleyin şu olması lazım bu olması lazım harita okuyanlar anlar diye düşünüyorum

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
haritanın elimize ulaşanı bukadar ustalar derseki bu haritanın mutlaka devamı olmalı .. araştırırız

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
O harita sahte , istiyorsan 15 - 20 tane ekleyim konuya bu tür çizim kıii daha önce konu açıp örnek haritalarla yazmıştım

Kim neden yapar çizer diye.

Elinde fotokopi değil gerçek harita varsa her türlüsünü çözer okuruz okuturuz

Son düzenleme:

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
sedegor bende karşı tarafa bu harita sahte diye bilmem için şu şu şu sebebten bu sahte diyebilmem işin şu şu şu nun yerine ne demem lazım

hakiki ceylan derisi başka neye dikkat etmeliyiz

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
Harita çok detayli bence sahtedir çözmeye gerek yok.orjinal olsaydi ne bukadar detayli nede sana kadar gelirdi.

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
nik güzel abicim şimdi bu harita bana gelmeden önce 3 veya 4 kişiye yollanıp bazı bilgilere ulaşılıyor harita doğrultusundan ilerleyerek bölge bulunuluyor

şu var bu var denildikten sonra onlarda bulunuyor .. haritayı tam olmasa bile çok yaklaşan kişi artık telefonlara bakmadığını söylüyor

haritanın yüzde 50 sine ulaşılmış durumda ben sahte uydurma kısımlarını sormuyorum .. yorumcuların düşüncesi saygım var ama ben inanıyorumki yaklaşacak

buradaki bilgilerden elimizde ki bilgileri doğrulayıcı şeyleri söyledikten sonra bize artı ne sağladığına bakıp işi ilerletmeyi düşünüyoruz .. ben olumlıu ve olumsuz hertürlü yorum yapanlara teşekkür ediyorum

bu arada harita gerçek biz çözülmeyen diğer yüzde 50 lik kısmını çözmeye çalışıyoruz saygılar

KönigS

Member
Kayıtlı Kullanıcı
merak ettimde uçmuş harita yunanistanın neresinden geldi? Ayrıca sen nerelisin?

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
königS ben istanbuldayım . ama karadenizliyim batı karadeniz .. şimdi çalıştığım 5 ayrı bağımsız ekip var bende gerçi ekibin 1 tanesinden hiç ses gelmiyor ama neyse

bu harita ekibin 1 tanesi trakyadaydı inşaatta çalışmaya gitmişlerdi içlerinde trakyalı olanda var gidilen ilden bu elemanın köylüsünden yunanistana gidip gelen var 1 ayağı orada diyelim

ondan geliyor .. haritaya göre bölgede sorun yok işaretlerin 3 tanesinede ulaşılıyor birazdan fotolarını yükleyeceğim .. fakat gerisi gelmiyor onun peşindeyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...