• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Bu isarete iştişare

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
sedegor.jpg

Kıymetli ustam,
sende herkes gibi sunak falan bulsan olmaz mı?:200:
Senin sorduklarının çoğunu biz okumadık.

Kıymetli mezar diye aklımda kalmış amma emin değilim.
Allah cc kolaylıklar versin.
Ya Nasip

Son düzenleme:

SUSMUŞ35

Aktif Üye
2015-06-04 14.10.06.jpg ustam benim gördüğüm burası bir mağara veya tünel kırmızı son nokta mavi işaretlediğimde ona bakıyo gibime geldi

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
magarayı bulacaksın yaklasık 15m mesafe gorunuyor cakmaktan

jeolog

Co Admin
Co Admin
"Gösterilen Kapı", bir şey ifade eder mi size ustam?

Cenat

Aktif Üye
Üstadım vardır sizde 360 derece çevre fotosu :) bir yüklesenizde görsek.
Kolay gelsin.

mayhem

Co Admin
Co Admin
uzun kol tarafında yerdedir sağlam bir çubukcu iş görür diye düşünüyorum işaret net olsa 2 kısa olan çizgiyi ölç uzuna adımla derdim zemin toprak olarak gözükebilir bilemiyorum sen biliyorsun ama yanılma altı kayalıktır ve işlem görmüş olabilir bu yüzden es geçme boşluk almaya bak kısmetin bol olsun sedegor.

Şirvan

Uzman
3500 yıllik işaret olduğunu nerden çıkardın ustam. Hz isa nın doğumundan da eski .

Pscyhe

Engellendi
Bayagi eski bi isaret ve kayada bayagi yipranmis belki baska seylerde vardi ama zamanin azizligine ugramis.benim gorusum kapali bir alan diyor magara olma ihtimali oldugu yulsek...disardaki yesil cizgiyi baslangic alarak tünel girisi olarak goreviliriz..girisi bulup tunele girince yolu takip et diyor sonlarina dogru 2 yol tunel daha yapilmis asagiya dogru bu yollarida takip et diyor aldatmaca yada tuzaga cekiyor...tahminim ilk kanal odaya gidiyor diye gosteriyor sonunda oyma var ama yaniltmacadir diye dusunuyorum bu 2 kanalin ortasinda kapali bir gecis daha olmasi lazim o 2 kanalda aldatmaca asil aranan bu 2 kanalin ortasinda kaliiyor benim tahminim bu yonde..

Son düzenleme:

Şirvan

Uzman
Bazı şeyler çok eskide olsada belki zamanı gelince gün yüzüne çıkmak ıcın o yerin tarihi gömeni olan şeyin miktarı dahi eline geliyor.
Allah c.c gönlüne gore versin . Bolgede olan sesnsin usta sizler daha iyi analiz edersiniz emeginizin karşıliğıni alırsınız inşallah