• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bu işareti anlayan varmı

İmparator neron

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
A01C6F30-EF10-45AD-BE7E-F48E094428FB.jpgBu nedir nerede araştırma yapılması gerekir

cencen

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bir adaın beş parmagı gibi duruyor.elini üzerine koy uzun parmagının doğrultusunda hedefi ara...

Pscyhe

Engellendi
Kayada baska isaretlerde var kendi basina su anki cekimle bi anlam ifade etmiyor..kayanin tamamen temizlenip yeniden cevresel acilardan genis acili uzak yakin cekimleri eklenmeli..ben baktigimda gordugum kapali bir alandan bahsediyor magara girisi yada kapatilmis giris gibi eger etrafta kayalik alan varsa ekleyin yoksa dedigim gibi isaretli kayayinin resimlerini detaylandirin tekrardan bakalim

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 166367 [MENTION=8986]imparator[/MENTION] neron kardeşim kayayı temizleyip çukurlarında içini de temizleyerek ..geniş açılı ...ve çevre fotosunuda çekerek yüklermisin ....mavi ile işaretlediklerim murç izlerimi ..doğal oluşummu ...çukurların içindede murk izi ve çizgi vs varmı ....

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Ben murç izi göremedim bu yerde değerli tespiti yapmadan işlem yapmayın

Pscyhe

Engellendi
Tahminen burasi akan su olan bi yerde..oralar icin yorum yapmak gercekten zor oluyor suyun akari isaret varsa zamanla deforme ediyor isaret olmayan veya farkli sekilleri ortaya cikarip yaniltabiliyor.o yuzden cok net olmadigi surece hep ikilimde kaloriz..yapilacak sey burada iyi inceleme cihaz yada cubukla ama sorun cubuk olayinda kullanan dilinden anlamiyosa mineral olayina cok takilir bu alanda