• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bu kaya ne iş

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
​selamün aleyküm dağın eteklerlerin deki bu kaya dikkatimi çekti hava kararmak uzereydi fazla duzenli çalisama dim geriden resim istemen yok telefonda biraz dandik kalite için uzgunum

Ekli dosyalar

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Amisos
hoş geldin
iyi formlar ustam

yanlış görmemiş isem
istavroz var
söylediği tek şey
yön göstermektir
kesinlikle son nokta değildir
uzun uç istikametinde araştırma yapmanı önericem

rast gele
selametle

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abi kayanın son nokta olmadıgından eminim nereye gitmem lazım nerelere bakmam lazım boşa kürek sallamaktan yoruldum belki hedefe böyle yaklaşabiliriz su tünelimi yoksa gizli bir gecit mi konusunun geçen tünelin yakınında tablet de ben göremiyorum gerci kayanın üzerindeki oluşumlari

xakrepx

Engellendi
doğal kardeş boşa uraşma derim genede sen bilin selametle

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
doğal kardeş boşa uraşma derim genede sen bilin selametle
Kaya tabiki de doğal olcak abi resmin kalitesi düşük olduğu için doğal olmayan kısmı göremedin sanırım ben tabledten giriş yaptıgim icin resmi şimdilii düzenleyemiyorum ps nin ekranın da başka gözler belkim başka bir detay görür bu kayanın aslında bi ince temizlenmeye ihtiyacı var da neyse zamansızlık......

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
orada v harfi varsa v nin açık olan tarafında mezar ara

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
orada v harfi varsa v nin açık olan tarafında mezar ara
Bana böyle gelin işte abi kahkaha şimdilik resimler bunlar abi etrafını temizlemek gerek kayanın kanatındayım ustam dikkatini birde sağ tarafı topraklan birleştiği yerde iki adet oyma gibi diyecem ne oldugunu bilmediğim için biri küçük digeri buyuk alenen bir. V olmasada cakmak koduyum yer kesme abi tunelimiz ırmakta ki işaretimiz bu kaya ve hakim tepe muhakkak bir şeyler anlatıyor ama onu anlatacak resimler şimdilik yetersiz uzgunum BANA DOĞRU ve DOĞRUYA EN YAKIN BİLGİ VE ANLATİM YAPACAK SİZ BİLGİLİ ve ANLAYIŞ LI USTALARA SELAM OLSUN....

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
Bana böyle gelin işte abi kahkaha şimdilik resimler bunlar abi etrafını temizlemek gerek kayanın kanatındayım ustam dikkatini birde sağ tarafı topraklan birleştiği yerde iki adet oyma gibi diyecem ne oldugunu bilmediğim için biri küçük digeri buyuk alenen bir. V olmasada cakmak koduyum yer kesme abi tunelimiz ırmakta ki işaretimiz bu kaya ve hakim tepe muhakkak bir şeyler anlatıyor ama onu anlatacak resimler şimdilik yetersiz uzgunum BANA DOĞRU ve DOĞRUYA EN YAKIN BİLGİ VE ANLATİM YAPACAK SİZ BİLGİLİ ve ANLAYIŞ LI USTALARA SELAM OLSUN....
hakkında hayırlısı bizede iyi resim lazım maalesef gece bi foto vardı bakarken kör oldum

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hakkında hayırlısı bizede iyi resim lazım maalesef gece bi foto vardı bakarken kör oldum
Foto işini cözcem abi sadece zaman alacak arabayi bağladılar dün gece dün geceeee :apologetic: yok yemeye var vermeye :zuhaha: bu kötü oldu yaaa şimdi hayata iyi bir golün acısıda eklendi he nidem ben şimdi he nidem kafamı hangi taşa vuram. BANA ACİL İYİ BİR TEK TEK ​lik makina lazım birbir üç 5 gun once bbir konusu gecmişti birbir arkadaş vlf cihazlarıcihazları saymıştı konu başlıgıbaşlıgını unuttum incelemem llazım

Pscyhe

Engellendi
Ben V degilde ucgene benzetiyodum belkide mahzen olabilir diyecekken aciklamalari okyunca V harfi isin icine girince konu biraz detaylandi..aslinda o kaya cok sey anlatiyor bariz islenmis uzerinde isaretler var ama yozunlardan dolayi gozukmuyor.bir temizlik yapilip yeniden cekim yapilirsa daha guzel olur gibime geliyor.su haliyle yorumlamak yanlis yonlendirme olur senin icin kardesim