Bu kitap hakkında bilgi ve değerini söyleyebilir misiniz ustalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merraktan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kitap’ın ne olduğu hakkında hiç bilgimiz yok. Bilgilendirir misiniz bizi Değeri ne kadardır
https://youtu.be/wQAS99opVRM

Son düzenleme:

kraltaym

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nereden çıktı müşteri müzedir bunun dışında bu sitede alım satım işleri YASAKTIR!

merraktan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben zaten burada birine satmak istediğimi söylemedim müzeye satmam gerekiyorsa müzeye satarım nereye satacağım konusunda bilgim yoktu Değeri hakkında bilgi öğrenmek istemiştim.

Konuyu düzenledim

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu kitaba nasıl ve kim nasıl değer biçe bilirki belki çok değerlidir dediğin gibi müzeye satmalısın .

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardesim ya yakin donemdir yada sahte gibi geldi. Piyasada sahte cok var ve sizin degilse uzak durmanizda fayda var. Selametle saglicakla kal

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=14374]palaks[/MENTION] kardesim site icinde alim satim site kurallarina aykiridir. Lutfen tekrari olmasin. Selametle

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mirkut kardeşim yazdığım yorumu tekrar oku ondan sonra bi göz doktoruna git tedavi ol...

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
[MENTION=14374]palaks[/MENTION] belki daha fazla ediyordur . alıcısı kimki biz şimdi alış verişe meal vermiş gibi oluyoruz bu yüzden yetkili arkadaş msj silmiş . Siz bunun orjinal olduğunu idda ediyorsunuz fiyatda belli bu diyorsunuz . hadi üye belliki elden çıkarmanın peşinde sizde almak peşindemisiniz. konu fiyat değer biçme bizi düşündüren nokta üyeyi müzeye yönlendirmişiz sen fiyat veriyorsun .

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mahyem kardeş sanırım seninde bir göz doktoruna gitmen gerek, ben kesin şu fiyat eder demedim ortalama şu kadar eder dedim, foruma sikke resimleri konup değer isteniyo SVS kardeşte ortalama bi değer yazıyo bu ticaret olmuyoda benimkisimi ticaret oluyor, siz böyle içinde küfür içermeyen yorumları silerseniz forumdaki kan kaybı devam edecektir, ben 4 aydır yorum yazmıyorum neden diye sor bakalım, bugün başladım tekrar ancak hata yapmışım siz böyle 4-5 kişi devam edin insanlara yardımcı olursunuz belki

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Biz insanlara yanlış olur olmadık fiyat değer biçmiyoruz . bahsi geçen şahısıda uyarmıştım bu işin ticareti burda sitede yapılamaz böyle bir durum sezersem uyarırım siz yorumlarınızı dikkatli seçerseniz sorun olmaz yanlış anlaşılmalar olmaz yukarda yazdığınız msj'dan herşeyi çıkarırım ben kendi adınıza konuşun yazın üyeler bilinçli hareket ediyor zaten siz kendinizin yapmış olduğu yorumlara dikkat edin .

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mahyem kardeş fiyat konusunda tabiki bir fiyat kesin olarak söyleyemeyiz bu eser burada 500 bin eder yurtdışında müzayede ye koysan milyon dolarlar eder, yazdığım rakam tahminidir ben exper değilim teknoloji çağında yaşıyoruz açıp bakarsanız nette buna benzer eserler kaç milyon dolar ediyor bilgi sahibi olursunuz, kendi tecrübelerim ve bilgim dahilinde esere bi rakam biçtim ve kesin konuşmadım, bu kitap işleri zordur alıcısını bulmak sıkıntılıdır, başıma geldiği için söylüyorum, onun için konu sahibi kardeş sana söylüyorum bu forumdaki herkez bulduğu eserleri bir iğne dahi olsa götürüp müzeye teslim ederler, sende git hemen bunu müzeye teslim et... Bu youtubdaki videoyu da güvenliğin için kaldır rastgele

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kardaslarim ne tur kitap olursa olsun ben define isinin bir parcasi olarak asla gormuyorum.
Kitap islerine girenin basi beladan kurtulmaz.
Bu tur seyleri bulanlar, her sayfasuni guzelce resimlesin. Bu resimleri kimsenin bulamayacagi kisi veya yerde saklamali ve hemen vakit kaybetmeden muzeye goturup teslim etmeli. Ucretini istiyorum kaydiyla teslim belgesini alsin. Bu belgeye kac sayfa oldugunu da yazdirsin, unutmasin bu cok onemlidir.
Ne takdir edilirse hesaba yatirurlar. Az bir para etse bile sergiye layik gorulurse sergilenir ve on kisminda isminiz yazar. Bu zevk yeter.

Ben sunu hepimize tavsiye esiyorum:
Ozellikle kitab icin fiyat soranlara fiyat yazmayalim.
Rakami duyunca hirs yapar muzeye gitmez pazar bulmaya cukar, ya yakalanir yada canuna kastedecek kisilerle bulasabilirler. Rakami bilmezse rahatlukla muzeye gidebilir.

Hakkaride magarada bulunan ceylan derisine yazilmis incili biliyorsunuz. Bu incil Genelkurmaya gelinceye kadar bircok kisi oldu. Hatta rahmetli Reis Yazicioglunun dahi bu vesile ile sehit edildigi soylentileri vardir. Cevirisini yapan Prof. bile otel odasinda olu bulundu.

Kitaptan uzak durun kardaslarim.
Kesinlikle basa beladir.
İkaz bizden, gerisi size ait.
Bizi kardas, abi, usta kabul ediyorsaniz,
Lutfen dediklerimize itibar edin.
Sevdiklerinizi geride gozu yasli birakmayin.
Paranin cani cehenneme.
Zaten birakip gideceguz.
Gerek yok.

O videoyu da you yube den kesinlikle kaldir.
Kardesimiz cok dogru soylemis.
Hemen kaldir kurbanim.

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Mirkut kardeşim yazdığım yorumu tekrar oku ondan sonra bi göz doktoruna git tedavi ol...
Eger istemeden sizi kirmissam yada yanlis anlasilmis veya sizi yanlis anlamissam hakkinizi helal ediniz. Burada birilerinin kalbini kirmak yada kalbimizin gonlumuzun kirilmasi icin bulunmuyorum. Elimden geldigince dogru yonlendirip yardimci olmaktan baska hicbir dusuncem yoktur. Ustte yazdigim yorum aynen gecerlidir. Bu kitap ya sahtedir yada yakin donem bir kitaptir. Kitap orjinal yada cok eski olsaidi eger, kitabin sayfalari karton gibi sert olur boyle defter gibi bukulmezdi. Burada hem yorum yazan veya takip eden uye kardeslerimin herhangibir sikinti yasamamasi adina mesajinizi sildim. Mesaji okuyan yada kitabi burada bilgi alip onagore belki elden cikarma cabasinda olan kerdesimin iyiligi icin sildim. Eger sizin verdiginiz fiyat konuyu acan kardesimi bir nebzede olsa bu kitabi elden cikarayimda birseylerde bana kalsin cabasi icine gire ve sonrasinda yakalanirsa bu bizi uzer ve burada bulunmamiz ozaman bir anlam ifade etmez. Konu sahibi uye kardesim eger kitabi siz bulmamissaniz lutfen uzak durun almaya veya satmayada kalkismayin. Belki biraz oldugunuz bolgede arastirma yaparsaniz bunun sizin oldugunuz bolgede bu isle ugrasan birkac kisinin daha elindej gectigini gorursunuz. Selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...