Bu makina nasıl tavsiye edermisiniz ?

Bu işi hobi olarak yapıyorum bundan once garret at pro makinam vardi ama yabanci makina olduğu icin dilinden fazla anlayamadım ve sattim suan bi makinayi takıp ediyorum ilgimi cekiyor ama hicbir fikrim yok sizce makro jeosonar 3d makinası nasildir sıfır fiyatları 6-8arası yerden yere oynamakta ikinci el 2.5-5arasi sizce bu makinaya bu para verilirmi hak edermi? Ikinci eli alinirmi 3bine kullanan ustalarim bilgisi olan ustalarim ne dersiniz tavsiye edermisiniz?Ekli dosyayı görüntüle 257612Ekli dosyayı görüntüle 257613Ekli dosyayı görüntüle 257612

Ngdl51

Editör
Bu işi hobi olarak yapıyorum bundan once garret at pro makinam vardi ama yabanci makina olduğu icin dilinden fazla anlayamadım ve sattim suan bi makinayi takıp ediyorum ilgimi cekiyor ama hicbir fikrim yok sizce makro jeosonar 3d makinası nasildir sıfır fiyatları 6-8arası yerden yere oynamakta ikinci el 2.5-5arasi sizce bu makinaya bu para verilirmi hak edermi? Ikinci eli alinirmi 3bine kullanan ustalarim bilgisi olan ustalarim ne dersiniz tavsiye edermisiniz?Ekli dosyayı görüntüle 257612Ekli dosyayı görüntüle 257613Ekli dosyayı görüntüle 257612
Kardesim oncelikle ne icin kullanacaksin cihazi

Ustam arazide arama yapmak icin taşlık alanda toprak alanda dere kenarinda ormanda vs yerlerde boşluk buluyor diyor aciklamasinda fazlada boşluk pesine dusmesemde gostermesinden zarar gelmez benim icin yani aciklamalarda her dedektor icin tek para arama dedektorlerine de yuzey dedeklerine yani derin arama dedektorlerine coguna 4 5 metre diyor ama 1-3 metre ye kadar gorurmu bana yeterli olur derin arama yapmak icin yani tabikide cok büyük bir beklentim yok 10 metre gorsun gibi ama derin arama çapında calisabilirmiyim

Ngdl51

Editör
Kardesim sen soylenenlere aldanma ne bosluk bulur ne derin arar sence is gorse satisa cikarmiydi senin olsaydi saydiklarinin tamamini degil yarisini yapsaydi sen satarmiydin 3 5 bine vlf sistem tek tek cihazlarin fiyatlari basliyor o rakamlara

Ustam daha once dedektor kullanma bilgim var yani profesyonel'im demiyorum garret in eski bir makinasını kullandim 3 ay bir sure garret at pro kullandim 1 yıla yakın toprak zemin ayarını yapmak ta zorlandim onlar yabanci olduğu icin yani bu makinalarin zahmetini biliyorum 3 4 metrede bir yeniden toprak ayari yapilmasi gerekiyor sadece 3d sistem olmasi derin arama yapmak istiyorum tek para icinde başlığı bulunuyor pakette derin arama icinde bu yuzden ilgimi çekti açıkçası olurda yer yer degisir yeri gelir boşluk araması yaparim yeri gelir yüzey arama yaparim bu yuzden kullanışlı geldi gozume forumda sargi deger tecrubeli ustalariminda fikrini almak istedim

Doğru diyorsun ustam yarasa satmazdim guzel fikirlerinizi almak için akıl almak icin actim konuyu teşekkür ederim ☺

Ngdl51

Editör
Parana yazik olur sattim dedigin cihaz bundan daha guzeldir haberin olsun

ustalarim bu dedektor yerine sifir veya ikinci el 2000-3000 arasi dedektor tavsiyeniz ne olur ve bu makinadan bosluk umudum vardı onun icinde çubuk tavsiyeniz ne olur ne fiyatta cubuklar dediğim fiyata bir makinanin yanına sizde çubuk almama gerek olur tavsiye edermisiniz

deli firat

DOĞACI
Yüzeysel için iyi artı tespit edilen yerlerde birazcık kolaylık sağlar kendini iyi yetiştiren bir Çubukçu’nun tespitlerine yetişmez cihazdan anladığım budur gerisi sana kalmış o paraları cihaza vereceğine al bir çubuk biraz çalış arazide tecrübe edin al sana cihaz

Çifte mazu

Yeni Üye
Ustam daha once dedektor kullanma bilgim var yani profesyonel'im demiyorum garret in eski bir makinasını kullandim 3 ay bir sure garret at pro kullandim 1 yıla yakın toprak zemin ayarını yapmak ta zorlandim onlar yabanci olduğu icin yani bu makinalarin zahmetini biliyorum 3 4 metrede bir yeniden toprak ayari yapilmasi gerekiyor sadece 3d sistem olmasi derin arama yapmak istiyorum tek para icinde başlığı bulunuyor pakette derin arama icinde bu yuzden ilgimi çekti açıkçası olurda yer yer degisir yeri gelir boşluk araması yaparim yeri gelir yüzey arama yaparim bu yuzden kullanışlı geldi gozume forumda sargi deger tecrubeli ustalariminda fikrini almak istedim