Bu nedir bilgisi olan varmı

mayhem

Co Admin
Co Admin
Viking askerine benziyor :) ön tarafinin zedelenmesi kotu olmus .

Erkan7838

Yeni Üye
Zedelenme yok bu şekilde cıktı topraktan fotoda net çıkmıyo o yüzden böyle gözüküyo

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Roma lejyon komutani muhru arkadaki tutamac yeri kopmus .buldugun cografyada yasamis antik medeniyetleri bul oku anlarsin.sonucu yazda bizde feyz alalim hangi sehirde ilceden bulduysan

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
imalat hatası kalıp dışı darbe
Ustam saygilar ..topraktan cikti busekilde demis
Hangi topraktan ciktigini ogrenip ona gore onlem almasini telkin edicektik. Maalumunuzdurkii bu ulke topraginda vaar olmamis yasamamis medeniyet ve kabilelerin bile antik objelerini bulup cikartan pazarlayan yutturan yiteleyen zaati muhteremler mevcut..

Erkan7838

Yeni Üye
Bunu bizzat kendim çıkardım 30 cm den ben bunu pazarlamak veya birilerine kaptırmak itelemek amacıyla atmadım resmini sadece çok ilginç geldi şekli ne olduğunu öğrenmek istedim

timur964

konularim
Konuyu tam makara ettin be üstad:3::4:
yorumum sende uyandırdığı intiba makara olsada durum böyle bude gelme imalattan gelen ustanın yorumu dur takdir bir usta yorumu dur şöyle izah la aydınlık yapslım makaradan çıksın işherkez bilmek zorunda değil tabi biz bildiğimizi aktarırız herkez kapatisesi kadar alır şöyle bi özet geçeyim madem makaralaştırdındarphane sözu vurularak yapılan iş ve urunler için kullanılır resimde görunduğu gibiyuzun en çok bombesi olan bölumler mamul kalıp içinde olmadığından uygulanan darp bu hatayı doğurmuş anlaşılır oldu sanırım bu urunde medusayı andırıyor benim fikrim bu yönde:3::322:

hades40

Bilgili Üye
Alınmana sebep bir durum oluşturduysam kusura bakma maksadım size takılmaktı.. Her birinizin görüşlerine saygı duyarım dikkate almadığım hiç bir yoruma cevap yazmam malum yaş 45 olunca polemik beni aşar :244:SAYGILAR..

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kapı tokmağı :)