• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bu nedir değerlimidir ?

Teko0541

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abilerim kardeşim öncelikle Esselamünaleyküm ben kapının önünde otururken yerde bunu buldum kendim köyde otururum ilk başta Ne olduğunu anlayamadım elimle eşeleyince fark ettim. Sizce nedir değerlimidir bu abilerim? Bu arada forumda yeniyim bi saygısızlık ettiysem affola

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Teko0541

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hoş buldum abı dediğim gibi biraz acemiyim de anca yapabildim eğer sana zahmet olmayacaksa bi bakabilirmisin

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Hoş buldum abı dediğim gibi biraz acemiyim de anca yapabildim eğer sana zahmet olmayacaksa bi bakabilirmisin
Gerekli bölüme taşındı konunuz gören arkadaşlar yorum yapıcaktır .

Teko0541

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam hiç yorum falan gelmedimi yoksa ben bakamadım mı pek anlayamadım ?

Teko0541

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abiler Yeni konu açtım burası son çare benim için durumum biraz farklı anlatılacak bişey de değil. Size zahmet açtığım konuya bi göz atıp incelermisiniz çünkü baya söylemler vardı define olduğuna dair

Son düzenleme:

Glik

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abiler Yeni konu açtım burası son çare benim için durumum biraz farklı anlatılacak bişey de değil. Size zahmet açtığım konuya bi göz atıp incelermisiniz çünkü baya söylemler vardı define olduğuna dair
Usta yukarıda arkadaş yazmış Osmanlı parası kondisyonu yani paranın görünüşü eskimiş pek birşey etmez yani antikacıya gidip sayarsan alır mutlaka ama öyle çok şey bekleme 50-100 TL verirlerse iyi bence ama ne kadar eder bilmiyorum

Teko0541

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta yukarıda arkadaş yazmış Osmanlı parası kondisyonu yani paranın görünüşü eskimiş pek birşey etmez yani antikacıya gidip sayarsan alır mutlaka ama öyle çok şey bekleme 50-100 TL verirlerse iyi bence ama ne kadar eder bilmiyorum
Eyvallah ustam sağolasın güzel yorumun için. Senden bi ricam var zahmet olmazsa son açtığım konuya bi göz atar yorumlarmısın?

Üst Alt