• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bu neye benziyor ustalar dikkatimi cekti.

Asb

Engellendi
IMG-20170513-WA0037.jpg yorjmlariniz icin tesekkurler

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Biraz emek ver kardeşim sana zahmet kayayı temizle öyle bak belki buraya yüklemene bile gerek kalmadan göreceksin bazı şeyleri. Şuan ki haliyle yetersiz. Selametle

Asb

Engellendi
Tesekkurler ustam.dediyini yapaim insallah.!

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
resim ceker ken paramı istiyorlar senden

1.jpg

Pscyhe

Engellendi
Asb kardesim diger konular ne oldu islem yapildimi yada yapilmaya baslandinmi acaba

Asb

Engellendi
Pscyhe ustam birtek o mezara benzeyen yerle biraz ilgilenebildim icinde baya malzeme var etrafi taramaya suan mudait deyil havalarda baya yagisli.diyer konularda bi turlu aydinpanamadim yeterli bilgiye ulasamadim en buyuk beklentim oyuklar ve oturaklar belli adli konudaydi ama orayla ilgilide pek bir yardim alamadim siteden . Bide deniz kenari oldugu icin buralar havalar bozuk malumunuz)) saygilar.

Pscyhe

Engellendi
Soyle dusunelim orda merdiven var ve o kapali alanin icine gidyor.bunu yapanlar demekki orda bi yer varmiski bu nerdivenleri yapmis.ben ilk gordugumde merdivenleri takip edip bitimindeki alanda tunel oldugunu dusundum.sizde merdivenleri takip edip o alanda tahta bir tokmakla duvarlarda bosluk arayin.kapatilmis bur alan olabilir.sansinizi bir deneyin diyecegim

Asb

Engellendi
Şirvan ustam evet 3 adet ben gorsum oyuklar 5cm kadar tanesi icleri okadar derin deyil ama murc izimi anlayamadim ama tirtiklari var dumdu z deyil yani icleri.saygilar