Bu objelerin ederi var mı ?

Smokin

Moderatör
Moderatör
Bu objeleri herhangi bir işlem sonucu ben cikarmadim. Çok güvendiğim bir akrabamin işçisi Suriye den getirmiş . Ender bunlar dan gram anlamam. Değerlendirmeyi siz değerli Ustalara bırakıyorum.

Ekli dosyalar

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
s.a.değerli ustam bunlar suryeden gelen kayıtlı tarih eserlere benziyor .
değerli ustam bana sorarsan uzak dur uğraşmaderim sahte değilse de kayıtlıdır bu yüzden hiç kimse almaz ve alamaz uluslar arası bir suçtur yinede sen bilirsın.

saygılar ve sevgiler

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Uzak dur.
Ver gitsin, ne halleri varsa gorsunler.
Kazarken yakalaninca cezan 5 yil ertelenir.
Elindeyken yakalansan 3 yil yatarsun.
Degmez.

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Sahte ​suriye işi konu sahibi uzakdurur umarım böyle şeylerden IMG-20160225-WA0006.jpg

Marsınkılıcı

Member
Kayıtlı Kullanıcı
kuvvetle muhtemel sahte ( Suriyelilerin size diyeceği bize bir miktar para verin eser sizin olsun biz anlamayız bu işlerden ) dikkatli olalım

Smokin

Moderatör
Moderatör
s.a.değerli ustam bunlar suryeden gelen kayıtlı tarih eserlere benziyor .
değerli ustam bana sorarsan uzak dur uğraşmaderim sahte değilse de kayıtlıdır bu yüzden hiç kimse almaz ve alamaz uluslar arası bir suçtur yinede sen bilirsın.

saygılar ve sevgiler
Bizden herhangi birsey istemediler. Bildiğim kadarıyla kendileri bizzat çıkarmış . Normal de soz konusu bu vb şeyler ise pek uzak dururum çok güvendiğim biri rica da bulundu .

Smokin

Moderatör
Moderatör
kuvvetle muhtemel sahte ( Suriyelilerin size diyeceği bize bir miktar para verin eser sizin olsun biz anlamayız bu işlerden ) dikkatli olalım
Yarın ak mı kara mi belli olcak. İlk önce tek resim geldi sahte dedim. Farklibresimleri var mı ve mührü falan var mı dedim. Hemen diğer resimleri de attılar. Yüzde yüz orjinal de olsa çok ederi bile olsa bu işe girilmez. Bin yıl kendim bulma ümidi ile yaşarım daha iyi :)

Cenat

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Suriye işi sahte

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
şu dolandırıcılar bi bitmediz aq

Smokin

Moderatör
Moderatör
Bende emin değilim. Siz sahte diyosaniz kesin öyledir

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
Bizden herhangi birsey istemediler. Bildiğim kadarıyla kendileri bizzat çıkarmış . Normal de soz konusu bu vb şeyler ise pek uzak dururum çok güvendiğim biri rica da bulundu .
-değerli kardeşim eğer türkiyede bu eserler çıkiyorsa mesele yok bizler seni düşünerek dur dedik bir kardeş olarak inanmiyorsan araştır aslı sahte cıkacaktır.

Pacifist

Engellendi
Smokin isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için Smokin isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.

Pscyhe

Engellendi
Suriyeden gelen malzemelerin %99 sahte % 1 de gerçek olma ihtimali çok düşüktür o yüzden uzak dur bence

Smokin

Moderatör
Moderatör
-değerli kardeşim eğer türkiyede bu eserler çıkiyorsa mesele yok bizler seni düşünerek dur dedik bir kardeş olarak inanmiyorsan araştır aslı sahte cıkacaktır.
Türkiye den olsa bi nebze olsa araştırma gereği duyarım ama birinin hatrina öğrenmek için paylaştım . Burda birbirinden değerli usta var. İyi niyetinizden şüphem olsa sizlere Danışmazdim. Teşekkürler :)