Bu taş doğalmıdır ustalar

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Orman içinde etrafında buyuk kayalar var.
ozaman sana sorayım sen karar ver
1- En ustteki enine kesit doğal olsaydı yani çatlak olsaydı taşın ön yüzüne doğru devam etmezmiydi ?
2- Enine kesit varken taş o şekilde yarılcakken boyuna çizgiler oluşurmuydu yada çatlaklar ve bukadar düzgün olurmuydu.
Demem o ki doğaya sorduğun zaman zaten bunun doğal olmadığını sana söyleyecektir.
Su kabını koydugun yerin önüne kapanmış gibi duruyor makinen varsa boş geçme derim

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
İşcilik var gibi gözüküyo teknolojideki faydalanmanızı öneririm

izmitlii

Member
ozaman sana sorayım sen karar ver
1- En ustteki enine kesit doğal olsaydı yani çatlak olsaydı taşın ön yüzüne doğru devam etmezmiydi ?
2- Enine kesit varken taş o şekilde yarılcakken boyuna çizgiler oluşurmuydu yada çatlaklar ve bukadar düzgün olurmuydu.
Demem o ki doğaya sorduğun zaman zaten bunun doğal olmadığını sana söyleyecektir.
Su kabını koydugun yerin önüne kapanmış gibi duruyor makinen varsa boş geçme derim
Doğal oldugunu düşünmedim elimdeki makine taşın altında birşey olsa bile yaklaşık 50cm ve toprakda var olsada sinyal vermezdi. cubuk ıle birşey çıkarmı onu bılemedım

tr46osman

Aktif Üye
işçilik var ve boş değil ve de yapı taşlarından birşeye benziyor sanki.

izmitlii

Member
Ustalarim tecrubeli bi buyugum kayayi kirmami istedi hediyeden, mujdeden bahsetti sizce olma ihtimali varmi? Suan cihaz yok tutamiyorum