Bu taş ne ifade ediyor?

bestami

Aktif Üye
uzaktan bakınca ben bu kayayı domuza benzettim ustalar,üzerinde de işaretler var sanki, hafta sonumuzu buraya ayırdık, burası ve üstteki bölgenin resimlerini atacam, zor ve güzel bir yer, hemen aşağısından bir de görsel, timur964 ustam buraya kilise demiştiniz, yakın çekim yaptım buyrun, ilgi gösteren herkese çoook teşekkürler,

bestami

Aktif Üye
bunlar da aşağıdaki düzlükten

bu malum kayanın önündeki derenin vadisinin aşağısı burdaki açılan yer, aynı bölge yani, son iki resim malum kayanın baktığı yöndeki sarp ve boş arazi de, kolay gelsin

Son düzenleme:

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bunlar güzel, iyi incelenesiler

bunları iyi incelemek lazım,

bestami

Aktif Üye
may77 adil_e The Thing Apollon01 ustalar teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık; The Thing ustam doğal ortam harici güzel şeylerde var, özellikle sizin çizdiğiniz yer, may77 ustamın da maaşallahı var, elbette yakından bakmalı, tavsiyelerinize uyalım inşallah, hepinize selam olsun, kazama ustam gözünüzün tuttuğu bir şey olmadı mı?

bestami

Aktif Üye
bunu ekleyelim

bu iki resim arada geçmiş yüklenmemiş ustalar, yeniden yükledim, bir seyredin bakalım hayırlısı

Jookerturk

Bilgili Üye
Bu işte işaretlerden ziyade boşluk bulmayı öğrenmek daha önemli görüyorum.

bestami

Aktif Üye
evet ustam haklısın Jookerturk çubuklarım var, gittiğimde bakıyorum, şimdilik amatörde olsa, gümüş ve aliminyum birde pirinç çubuk var

Jookerturk

Bilgili Üye
Hangisinden iyi verim alıyorsan bol bol antreman yap ustam. Oturduğunuz bölgede kanalizasyon geçen yerlerde boşluk için çubukları deneyebilirsiniz. Bilinen yerde çubukların tepkisini ve huylarını öğrenirsiniz size çok katkı sağlayacaktır. Saygılarımla. Kolay gelsin.

Tiamo

Engellendi
Hocam orada atlamışsın hiç işaretlememişsin yuvarlak şekilde oyulmuş bir yer var horasan sıvasına benziyor rengide bir çekiçle falan vur bak boşlık varmı