Bu taş nedir ne değildir fikirleriniz??

ahmetbote

Aktif Üye

ahmetbote

Aktif Üye
Üstadlar var mı yorum yapacak olan??

etoile

Engellendi
ahmetbote

Kusura bakma, gecenlerde yazmayi unutmusum! BU TAS SIYAH ALTIN! Degeri Gram basina 1.7 Milyon Dollar!
Kapali carsida Hemen aliyorlar! Mücevherden daha degerli. Bunlardan yani elindekilerden Dünyada sadece 7 Tane var!

Kolay Gelsin

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
@ahmetbote

Kusura bakma, gecenlerde yazmayi unutmusum! BU TAS SIYAH ALTIN! Degeri Gram basina 1.7 Milyon Dollar!
Kapali carsida Hemen aliyorlar! Mücevherden daha degerli. Bunlardan yani elindekilerden Dünyada sadece 7 Tane var!

Kolay Gelsin
Yani kardeşim her biri 10 gram gelse=40 gram X 1,7 milyon dolar = 68 milyon dolar o da X 3,4 TL = 231.200.000 TL mi? bu taşların değeri.
Bizim arkadaşta vardı çakmak taşı çıkmıştı. Kapalı çarşıya değil de sarrafa gösterdi on dakika kadar baktı inceledi bazı işlemler yaptı ama çakmak taşı dedi. Eğer etoile kardeşimizin dediği doğru ise bu dünyalığınızı kurtardınız inşaEllah doğrudur. Selametle

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
siyah altın diye bilinen baharat var yani biber. bilinen kıymetli taşlar da belli, doğal olup bu kadar kıymetli bir taş yok. saçmalık.

azzem

Bilgili Üye
Açtıları yerle ilgili resim varsa daha iyi yorumlanabilir bence

ahmetbote

Aktif Üye
ahmetbote

Kolay Gelsin
Siz ciddi misiniz ustam? etoile ustam?? Valla şoktayım eğer şaka yapmıyorsanız bana bu taşın olması gerken özelliğini söyleyebilir misiniz bi karşılaştırma yapsak??

ahmetbote

Aktif Üye
Yani kardeşim her biri 10 gram gelse=40 gram X 1,7 milyon dolar = 68 milyon dolar o da X 3,4 TL = 231.200.000 TL mi? bu taşların değeri.
Bizim arkadaşta vardı çakmak taşı çıkmıştı. Kapalı çarşıya değil de sarrafa gösterdi on dakika kadar baktı inceledi bazı işlemler yaptı ama çakmak taşı dedi. Eğer etoile kardeşimizin dediği doğru ise bu dünyalığınızı kurtardınız inşaEllah doğrudur. Selametle
Ha ha toyalp üstadım hay sen çok yaşa emi bizim klasik Türk milletinin özelliği ya hemen hesap yaparız :) ancak üstadım ben kesin öğreninceye ve emin oluncaya kadar hesap yapmayı düşünmüyorum açıkçası :)

ahmetbote

Aktif Üye
Ya var ya ben de baya ciddi ciddi dinliyorum adamı ya adam benle bildiğin ... geçiyor baksana noktalama işaretlerine ve kullanıldığı yerlere..
neyse selametle

ragıp

Uzman
@ahmetbote

Kolay Gelsin
jeolog ustam ne dersin
bunca yıldır taş toprak, maden içindeyim
bu şekilde bir siyah altın görmedim
duymadım

siz ne dersiniz?

timur964

konularim
siyah altında neymiş yok öylebir şey cevher olarak değeri olabilir ama siyah altın olmaz .. altın siyahlaştırılırmı evet