Bu Taş nedir ?

hatemimuhr

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum agabeyler arkadaşlar. Öncelikle hayirli iftarlar vakit yaklasiyor. Bu tas bir mezar tasimidir. Tarihi nedir . Yorumlarinizi acizane beklerim.

Ekli dosyalar

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bana mezar steli gibi geldi

shovmeks

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bencede mezar steli olabilir. Ama üzerinde yazı fln var mı?
Nerden buldunki bu taşı tarladanmı ?

hatemimuhr

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hangi doneme ait bilginiz varmi bu konuda

Son düzenleme:

hatemimuhr

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sitemizin ustalarindan yokmu bir yorum :) [MENTION=14464]uçmuş[/MENTION] [MENTION=14077]kazama[/MENTION] [MENTION=16835]bozoklu[/MENTION]

Son düzenleme:

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=19604]hatemimuhr[/MENTION] kardeşim dediğin gibi mezar stelidir .. taşın görüntüsüne bakarsak çok eski olduğu söylenemez ... eğerki sen buldunsa mezarı nı bulmuşsun demektir ..yok ben bunu tesadüfen alaksız 1 yerde buldum dersen çok uzakta olmamak kaydıyla mezarını ve hatta mezarlığı bulursun ... mezarı buldun 1 şey varmıdır . ona kısmet diyelim ... değerli tespitlerini yaparsın ....
yalnız şuna dikkat edersin çevrede yapı kalıntısı varmıdır .. yaşam yeri varmıdır ona dikkat edersin ... ve civarda zirve olan yerlerede odaklanabilirsin .... biraz çevre fotolarıyla beraber 1 çalışma yap bakalım .... ne gösterecek ...

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Mezar taşı, Rum yada ermeni. çok eski tarihli değil. Mezarında da birşey olmaz. başka yerler araştır.