Bu taşı neden oraya koymuş olabilirler?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
alan çok güzel kardeş, 4 nokta çizdim bak; 1 nolu yerde sarı ile çizdim mavi daire içinde köşeli bir taş yapıştırma üzerinde oyuklar var ve altındaki oyuk yerçukur olan, buralarda arge yap yoğunlaş kardeş, 2 numara olan yerde köşeli taş çıktı demişsiniz, orası daiyi bir arge hakediyor, 3 numaralı yerde dikdörtgen bir şekil var sanki, 4numara da taş yapıştırma gibi, ustamburda ayrıca mezar oda mahsen arayın, tünel arayın, başarılar diliyorumEkli dosyayı görüntüle 263401

mümküünse burda çubuk işi iyi çözer onunla bakın, yada pulse derin cihaz ile tarayın

xfactor

Member
alan çok güzel kardeş, 4 nokta çizdim bak; 1 nolu yerde sarı ile çizdim mavi daire içinde köşeli bir taş yapıştırma üzerinde oyuklar var ve altındaki oyuk yerçukur olan, buralarda arge yap yoğunlaş kardeş, 2 numara olan yerde köşeli taş çıktı demişsiniz, orası daiyi bir arge hakediyor, 3 numaralı yerde dikdörtgen bir şekil var sanki, 4numara da taş yapıştırma gibi, ustamburda ayrıca mezar oda mahsen arayın, tünel arayın, başarılar diliyorumEkli dosyayı görüntüle 263401

mümküünse burda çubuk işi iyi çözer onunla bakın, yada pulse derin cihaz ile tarayın
Ustam öncelikle yorumların için çok teşekkürler 3 numaralı çizdiğiniz yerde küçük merdivene benzer yapı var Onun fotoğrafını çekmedim ama

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@xfactor kardeş ne gördüysem söyledim, eğer merdiven varsa mutlaka mezar var ve mezara doğru gider, ya merdivenin önünde ya d aa arkasında mezar ara, tekrar söylüyorum, burda çubuk olayı iyi çözer, boşluk ve değerli konusunda bilmiyorsanız çubuk işini öğrenin, sitede çubuk konusu bolca var ordan bakın derim, kolay gelsinEkli dosyayı görüntüle 263409

5nolu yerde güzel daha ne olsun bir yoklarsınız, başarılar

Son düzenleme:

xfactor

Member
@xfactor kardeş ne gördüysem söyledim, eğer merdiven varsa mutlaka mezar var ve mezara doğru gider, ya merdivenin önünde ya d aa arkasında mezar ara, tekrar söylüyorum, burda çubuk olayı iyi çözer, boşluk ve değerli konusunda bilmiyorsanız çubuk işini öğrenin, sitede çubuk konusu bolca var ordan bakın derim, kolay gelsin
Sağ ol ustam teşekkürler

R00T

Profesyonel
Co Admin
Birinci foto rütüelidir.Kaynak usta ile hemfikirim.Giriş güneybatı olur gene oda batıda kalsada.
Oda içinde oda da olabilir.Ayrı ayrı da olur.
2 nolu foto taş kesim noktasıdır odaların kapak ve düzeni için
Her zaman aksi istikamette dikkate alınmalıdır.