• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bu Yazılar Ne der? Çözebilirmiyiz Ustalar

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bu yazıları gördüm tebeşirle yazılmış dedim, ama okları görünce iş değişti, taş mermer tarzı bir taş, üzerine silinmeyecek şekilde yazılmış bu yazı, bir kervanyolu boyunda çevreyide iyice fotoladım, adamlar taşları oyuncak diye mi kullanmışlar acaba, bu gün kısmetimize bunlar çıktı, sizin görüş ve tavsiyenizne olur ustalarım, hepinize çoookkkk teşekkür ediyorum, hepinizin görüşüne saygım sonsuz, kolay gelsin

Ekli dosyalar

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Eşkiya bölgesi gibi geldi bana ustam. samanlıkta igne aramak gibi olacak. işaret gerçekmi onada emin olamadım. 4 tane ok yönü var. birisi yönünde takip edince ikinci işareti olmalı. Ama dediğim gibi işaret şüpheli.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Eşkiya bölgesi gibi geldi bana ustam. samanlıkta igne aramak gibi olacak. işaret gerçekmi onada emin olamadım. 4 tane ok yönü var. birisi yönünde takip edince ikinci işareti olmalı. Ama dediğim gibi işaret şüpheli.
[MENTION=16835]bozoklu[/MENTION] abiciğim çok teşekkür ediyorum; bana da öyle geldi yani bende burda bir şaşırtma işi mi var dedim önce, ama işaret te yazılarda oklarda sapasağlam, koca yazılarla yazılmış, biraz da kuytu bir yer, tam yanına gelmezseniz anlamıyorsunuz, bakalım hayırlısı ustam diğer ustalarımız ne diyecek,

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bu yazıları gördüm tebeşirle yazılmış dedim, ama okları görünce iş değişti, taş mermer tarzı bir taş, üzerine silinmeyecek şekilde yazılmış bu yazı, bir kervanyolu boyunda çevreyide iyice fotoladım, adamlar taşları oyuncak diye mi kullanmışlar acaba, bu gün kısmetimize bunlar çıktı, sizin görüş ve tavsiyenizne olur ustalarım, hepinize çoookkkk teşekkür ediyorum, hepinizin görüşüne saygım sonsuz, kolay gelsin
Bu boya mı. ? Yakından baktın mı.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu boya mı. ? Yakından baktın mı.
[MENTION=13617]Cann[/MENTION] ustam bu yazı taşa yazılmış, boya değil ama taşın dış rengine üzeri darbelenerek taşın alt rengi mermer tarzı bir taş ve beyaz, bu yazı ortaya çıkmış, nasıl yazılmış bilmem ama silinecek bir yazı falan değil, böyle bir yazı zor yazılır nasıl yazmışlar bilmem

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
1548441651377.jpg

O yönlerin 8 metre ilerisinde neler var. ?

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yunan alfabesi b aldatmaca gerçek olan h ve ok rastgele

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=18068]Apollon01[/MENTION] bu şekilde olmasın :200: .
Bunu işaret olarak kabul etmek şüpheli bir durum , düşündürücü vaziyetler :)
Sen güzel işaretlere denk gelmişsindir biliyorum ben .

Ekli dosyalar

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Apollon01 bu şekilde olmasın :200: .
Bunu işaret olarak kabul etmek şüpheli bir durum , düşündürücü vaziyetler :)
Sen güzel işaretlere denk gelmişsindir biliyorum ben .
kahkaha güldürdün [MENTION=14077]kazama[/MENTION] abim Allah da sizi hep güldürsün inşallah, burası acaip bir yer, abiyaa daha neler bulacaz hayırlısı, amabu yazı acaip bir teknikle yazılmış, buraya böyle bir yazı nasıl yazılır bilmiyorum, ama yazı ve oklar gerçek manası ne bilmiyorum, çok teşekkür ediyorum eyvallah ustam, ustamsın

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
1548444028032.jpg

Bunu da kontrol edin. ?

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
kahkaha güldürdün @kazama abim Allah da sizi hep güldürsün inşallah, burası acaip bir yer, abiyaa daha neler bulacaz hayırlısı, amabu yazı acaip bir teknikle yazılmış, buraya böyle bir yazı nasıl yazılır bilmiyorum, ama yazı ve oklar gerçek manası ne bilmiyorum, çok teşekkür ediyorum eyvallah ustam, ustamsın
Estafurullah can abim baş tacısın .

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Apollon01 ustam hele şu kuyuyu bir ortaya çıkar bakalım. Kuyu değilse ya nedir ?

kuyu varmı? bakmadım ama varsada buluruz inşallah @dadas_25 ustam ama şu üçgen taş var ya çokgüzel bişe, o taş oraya yapıştırılmış sanki çubuklar buraya götürüyor, bir de turuncu çizdiğim şu büyük taşın altını gösteriyor (biraz geride Cann ustaya cevap yazdım tekrar yükleyemedim), eski tarihi olan birşey galiba

Son düzenleme: