Bu zamana kadar hoca yardımıyla sonuca ulaşan oldu mu?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hep duyarız ya,hocaya gidilir,hoca şurada şu var,burada bu var,tılsımlı,sahipli,alamazsınız,vermezler,falan filan der.peki hocanın yardımıyla bir işin çözüldüğünü,nihayete ulaştığını gören,duyan var mı? Ben şahsen ne gördüm ne de duydum.Hocalarla ilgili söylenen çok hikaye duydum,ama bir işi de sonuçlandırdıklarını duymadım.Bu hocalar sadece laf ta mı hoca?

Turko

Uzman
Ben hocaya en son başvururum , bütün tespitlerimi yaparım ekibi ayarlarım günü saati vakti ayarlarım her şey hazır olunca sorarım nedir ne değildir bir bak diye , sorun yok Allah yardımcınız olsun der . 1-2 yerde tespit yapamadım zaman sordum şu var bu var şöyle güzel böyle büyük bilmem ne kadar değerli vs vs sonra şuradan gir bilmem kaç metre de şu çıkacak işareti girişin bilmem kaç karış sağında sonuç giriş yok hadi girdik malzeme yok :D dua lar dua lar vermiyorlar olabilir zorlamaya gerek yok ama musallat işinde hiç üzülmedim anında temizler hiç kaçırmaz.

kerti17

Aktif Üye
Şimdi sevgili hocam ben birşeye şahit oldum. Yanımda götürdüğüm bir bayana sadece benim gittiğim yerde bir görüntü verdi bayan ne gördüyse anlattı. Gerçekten şok olmuştum. Lakin hadi gidelim dediğimde benimle gelmedi o da ayrı bi düşündürüyor

Hoca demiyelim ama şöyle bir durum var bende başımızdan geçen olayı anlatayım bulunduğumuz köyde bahçemizde otururken yaşlı bir amca geldi misafir oldu ondan sonra sizin burda şurda gömü var ama tehlikeli dedi malzeme odası ve mezar odasından bahsetti direk öyle demese de anladık neyse sonra dedi ki kaç kardeşsiniz şu kadar şu kadar diye aranızda paylaşın dedi sonra selam verdi çıktı gitti bidaha ne gördüm ne duydum köydende gören olmamış dediği yeri arattırdık hakikaten var artık Allahın takdiri diyebiliriz böyle şeyler olabilir .

Nasip34

Bilgili Üye
Öncelikle şunu açıklığa kavuşturmalıyız. Hocalık makamı Peygamberlerin varisi olma hasebi ile Allah ve Peygamber adına konuşma makamıdır. Dolayısı ile bu makama rabbani alimler denilen tamamen ahirete yönelmiş, tek derdi kendi ve müslümanların ahiretinin kurtuluşu olmuş kişilerdir. Diğer hocalarda bu dertten uzaklaştıkça o nispette hoca sıfatından uzaklaşmış olur. Ama biz hepsine birden hoca derken gerçek ahiret dertlilerine haksızlık ettiğimizin farkına varmayız... Şimdi gelelim bu işlere bakanlara, çoğunluğu hüddam (cinlerin yöneticileri, normalden daha güçlü olanlar) sahibi olduğundan millet hoca der. Ama bugün ağır riyazete girip ulvi (müslüman) değil, süfli (kafir ve aşağılık) olanlarla irtibata geçen pekçok insan var. Allah katında bunların hiçbir değeri yoktur, istedikleri kadar olağanüstü şeyler göstersinler. İmam-ı Rabbani hz leri onlar için "Allah onların elinde olağan dışı şeyler yaratsa da onları yavaş yavaş helake çekiyor" der.
Kısacası benim tanıdığım 3 hastalara okuyan hoca var. Hepsi aynı şeyi söyledi. Hatta birinin 700 yaşından yaşlı 2 yardımcısı var. Diğerinin de çok güçlü hüddamları var. Söyledikleri şu "onlar yer vermezler, zaten çoğu da yalan söylemeyi çok sever. Eğer olsaydı, her yardımcısı olan halkın en zenginleri olurdu"

antidepresan

Aktif Üye
ustam Nasip34 ustamın dediği gibi bunlar sıkıntılı kişiler ahireti dünyaya değişmiş kişiler rabbül alemin hidayet versin inşallah Turko ustamın dediği olaydan fazlası olamamalı musallat kısmında yardımcı olabilirler ganimetin yerini BİLEMEZLER

saftilki

Moderatör
Moderatör
bir arkadaşın yavuklusu, komşu ildendir kendisi, evlerinde misafir olduk ve kahve içtik,
normalde kendisi bizim köydeki evi ve çevresini bilmiyor,
anlattı anlattı en son evinizin önünde dut ağacı varmı diye sordu, dedim var, hah işte onun dibinde gömü var dedi, ama ufak baya ufak birşey dedi,
fal sonrasıda kendisi sapıtıyor:zuhaha: denge denen bişi kalmıyor, falın haram olduğunu biliyorum ama öylesine dedim bibak nasılsa sallayacak atıp tutacak diye düşündüm, ancak ne varki söylediği acı bir sözü de çıktı, evinizden cenaze çıkacak demişti,

kendisinde zaten denge yoktu ama cidden abartıyor diyordum ama abartı falan değilmiş, şimdi kocası fal bakmayı yasakladı, baktığını görür yada duyarsa tokattan geçiriyor :)
falın haram olması da cinnii lere dayanıyor olması, cinni varlıkları iyi amellerde çalıştırmak caizdir hz süleyman efendimizden bildiğimiz üzere,
ama hoca yahut fal yahut hardal ile bişilerin yerini öğrenmek caizmidir onu halen tartışmaktayız,

gayp'dan haber almak haramdır yalnız salih rüyalar hariç,
ancak gömü yeri bizim için bir yitik'midir onu bilemem,

Turko

Uzman
Bilirler bilirler de mevzu derin , Hz. Süleyman diler ve dileği üzerine babası Davut peygamberin hatrına Yaradan Âdem oğluna ve kan hakkına sahip
Hz Süleyman peygambere cinleri,hayvanları ve doğayı kontrol edip yönetme gücü vermiştir bu sebepten Hz Süleyman peygamberin ahid name sinden kan hakkı ile biz lere geçen kontrol edebilme yetimiz vardır lakin Âdem oğlu hak sahibi olduğu gibi suç sahibi dır de bu sebeb ten tehlikeli işler dır uzak durulmali. Hz Süleyman öldü gü halde haftalarca cin ler korkudan yanına gidememiş tir böyle bir iman ve korku salabilme malesef bizler de yok . Defalarca büyü yapan cinci kadın ve adamların yada büyü değilde onları kullanan ların feci ölüm leri ni dinledim . Çok tehlikeli.

Turko

Uzman
Yaradan tarafından Âdem oğluna verilip geri alınan tek şey ölümsüz lük , kardeş katili Yaradan nin lütfu nu kirletir Yaradan ölümsüz lu gü verdiği gibi adem oğlun dan geri alır. Yıllardır Süleyman nin emanet lerini arar dururlar o gücü elde edebilmek için.

antidepresan

Aktif Üye
Bilirler bilirler de mevzu derin , Hz. Süleyman diler ve dileği üzerine babası Davut peygamberin hatrına Yaradan Âdem oğluna ve kan hakkına sahip
Hz Süleyman peygambere cinleri,hayvanları ve doğayı kontrol edip yönetme gücü vermiştir bu sebepten Hz Süleyman peygamberin ahid name sinden kan hakkı ile biz lere geçen kontrol edebilme yetimiz vardır lakin Âdem oğlu hak sahibi olduğu gibi suç sahibi dır de bu sebeb ten tehlikeli işler dır uzak durulmali. Hz Süleyman öldü gü halde haftalarca cin ler korkudan yanına gidememiş tir böyle bir iman ve korku salabilme malesef bizler de yok . Defalarca büyü yapan cinci kadın ve adamların yada büyü değilde onları kullanan ların feci ölüm leri ni dinledim . Çok tehlikeli.
Kurbanım bilirler bu sahtekarlar bilemez demek istediğim ilim sahibi olmuş sırları eline almış sahip çıkmış letaifler gürül gürül çalışıyor o kişide gomuyle ugrasirmi o da ayrı

İlhan1

Yeni Üye
Dedemin memleketinden bir tanıdık bizim evin yanındaki arsadaki kuyuyu hatta arsada yıkık bir oda ev vardı sade bir tarafının duvarı duruyordu annem bu işlerlerle uğraşmaz ama orayı tarif etmiş hiç bizim il ve köye gelmediği halde sisin evin yakınında kuyu var yanında yıkık ev var bir duvarı duruyor demiş orada dolu klise var demiş arsa başkasının olduğu için araştırma yapamadık bu yaz arsayı satın alma niyetin var arsanın olduğu yerin zemininde kayalık yerler var köyde zemin kayalık yerlerde mağaralarda çıkıyor yerin altında