• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bugünkü gezimizden kareler arkadaşlar.

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20171112-WA0019.jpg

IMG-20171112-WA0010.jpg

IMG-20171112-WA0028.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Gezi 2 tane fotograflamı son buldu ? Resimlerde net emareler yok hem eksik olmus bilgide yok .
Bu yüzeyi inceleyin üstünde topraga dogru bosluk bakın .Alt kısımda toprakla birleşen yerdeki açıklık nedir o ?

Ekli dosyalar

• 195.1 KB Görüntüleme: 285
  • 214 KB Görüntüleme: 286

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gezi 2 tane fotograflamı son buldu ? Resimlerde net emareler yok hem eksik olmus bilgide yok .
Bu yüzeyi inceleyin üstünde topraga dogru bosluk bakın .Alt kısımda toprakla birleşen yerdeki açıklık nedir o ?
Net yavaş cepten giriyorum da.iki Kaya'nın ortasından giriş tesbiti yaptım.ust kısmında oda ve değerli tesbiti de yaptım.herhangi bir işaret bende göremedim haklısın fakat çubuklar direk oraya götürüp odayı çizdi.giriside ikikayanin ortasını gösterdi.odanin diğer cephesinde değerli tesbiti de yaptım.ayriyeten giriş kısmında da kursuna tepki veriyor.

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Tespitler çok güzel bunu teyit edip denemekte sizle alakalı . bahsi gecen ara burasımı ? Şüpheli duruyor , odayı tespit ettiğiniz yerleri işaretleyin ,birde yavas da olsa diğer baska acılardan üst toprak yüzeyinin resimleri felan yüklemeye calısın .

Ekli dosyalar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
İsaretsiz yerler kiymetli yerlerdir.
Tespitlerinizi netlestirin insallah.
Ayrica kayalarin her yerinde
Duzeltmeler var. Elden gecmis gibi.
Kayanin arka tarafi da odaya uygun.
Yarin pc den detayli bakalim insallah.
Kolay Gelsin.

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20171112-WA0019_1510495784754.jpg op

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tespitler çok güzel bunu teyit edip denemekte sizle alakalı . bahsi gecen ara burasımı ? Şüpheli duruyor , odayı tespit ettiğiniz yerleri işaretleyin ,birde yavas da olsa diğer baska acılardan üst toprak yüzeyinin resimleri felan yüklemeye calısın .
Giriş orası ni gösteriyor .degerliyide odanin arka sağ tarafında gosteriyir

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Kayanın arasından mantar çıkmış :) .
Tespiti değerlendirin aklınızda kalmasın uyumlu gözüküyor . Diğer resimlerde gelince bidaha bakıp düşünürüz . Şu an tesipt aşamasını siz barajın üstünde zaten şimdi iş uygulamaya geçmekte . Kolay Gelsin Bol Şans size ..

Pscyhe

Engellendi
Giris diye isaretlediginiz sagdaki kayada islem belliel isciligi var..benim kafama yerdeki kaya ordan dusmus giris kismindan acaba eldenmi gecti yoksa doganin azizliginemi ugradi.on tarafi iyice inceledinizmi varmi supheli bi durum..oda genisligi ne kadar cikti olcumde

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
sarı.jpg [MENTION=15493]Obenim58[/MENTION] kardeşim formun hayırlı olsun ....ben yoklaman gereken yerin sarı ile işaretlediğim kayalar diye düşünüyorum .... 2 sinden 1 i ama yokla bakalım bahtına ne çıkacak ....

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Giris diye isaretlediginiz sagdaki kayada islem belliel isciligi var..benim kafama yerdeki kaya ordan dusmus giris kismindan acaba eldenmi gecti yoksa doganin azizliginemi ugradi.on tarafi iyice inceledinizmi varmi supheli bi durum..oda genisligi ne kadar cikti olcumde
Elden geçtiğini sanmıyorum.odada değerli tesbiti yaptım olumlu görünüyor.giris kapısı diye düşündüğüm kısımda ise kurşun tepki veriyor .başka bir yerde kurşun tepkisiz sanırım kapı mühürlü.odanin genişliğine gelince tünel kısmı iki taşın aralığı kadar .3/4 de5/6 gibi diyelim ki abaca tam ölçü yapmadım.ortalama konusuyorum

kabakburgiba

Super Moderator
Süper Moderatör
Elden geçti
kurşun konusunu iyi düşün.şakülle gaz tesbitini yaptınmı.kurşun deyince ilk aklımıza gelen gaz olmalıdır.buda bizim hayati tehlikemizdir.mutlaka gaz olayını unutmazsınız. gaz ın hiç affı yok bunu biliniz.önlem almaya çalışınız.bilhassa son darbeyi indirirken dikkat et kardeşim.patladığı an hayatına mal olabilir.sakın bir şey olmaz deme.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kayaların durumu ve mevcut işaretlere göre burada;
kısa tünelle ulaşılan 2 oda var.
Giriş dereden.
Solda beyaz çarpı attığım kayada boşluk testi yap kardaşım.
Birde bu resmi çektiğin yer ve ilerisinin yani burasının tam karşısının kontrolünü yapın.
Oranında boş olduğunu düşünmüyorum.
Orada da aynı şekilde oda olması kuvvetle muhtemeldir.
Odaları net tespit ediniz.
Girişi bulunuz.
Derinlik ölçünüz.
Değerli tespiti yapınız.

Yer güzel. Hayırlı olsun.
Kolay Gelsin.

7777777777777777777777777777777777777.jpg

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumlarınız ve fikirleriniz alakaniz için teşekkür ederim saolun .