Bunda bir şey aramak gerekir mi

Abdussamed58

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum kardesler sizleri takip ediyorum fakat benim defineyle uzaktan yakindan hic bir bilgim sadece cevreyi biraz dikkatli incelemeye basladim sizin sayenizde yillarca yanindan gecip gittigim yerde bir bana gore bir isaret gordum ve sizinle paylasmak istedim nedir diye karsidan bakinca içinde hic bir sey gozukmuyor yarigin icine girince solda bir magara var biraz girmesi zor kayalar dusmus ben ayi korkusundan giremedim yorumlarinizi bekliyorum insallah

Ekli dosyalar

psh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yerde yatan ayiya benzettim ben :20:

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Varsa bi cubukcu arkadas yukardan magarayi takip edin nereye kadar gidiyor icerde degerli tespiti yapmaya bakin ondan sonra inceleme yapmaya bakin..ayrica boyke yerlerde ekip ekipman eksiksiz olmali tedbiri her zaman almak elden birakmamak lazim.bunlari goz onunde bulundurarak inceleme yapin...

hepastios

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum kardesler sizleri takip ediyorum fakat benim defineyle uzaktan yakindan hic bir bilgim sadece cevreyi biraz dikkatli incelemeye basladim sizin sayenizde yillarca yanindan gecip gittigim yerde bir bana gore bir isaret gordum ve sizinle paylasmak istedim nedir diye karsidan bakinca içinde hic bir sey gozukmuyor yarigin icine girince solda bir magara var biraz girmesi zor kayalar dusmus ben ayi korkusundan giremedim yorumlarinizi bekliyorum insallah
Senin giremedigin yere ayıgirebilirmi kardeş bence gir iyi bir incele

Abdussamed58

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ilkbahar ve sonbahar gunesi batarken uzerine vuruyor

Abdussamed58

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yok cubukcu ben hicbir seyden anlamiyorum bakan yer de resim atacam ama yukliyemiyorum

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu alanlar iyi bir çubukçu ile gezilmeli ,kapalı alan yada mağara olabilir çevrede, doğal olasılıklarıda göz önünde bulundurmak gerekebilir o yüzden boşluk teyidi gerekli.

20171028_132128.jpg

Abdussamed58

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yarığın kasisina gecince bir sey görünmüyor icine girin solda köşede mağara var

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
belki açılmış bir kaya mezarı
belki de eski dönem eşkıya barınağı olabilir
içeri girmeden bilemezsin
şimdi kış vakti ayı falan varsa rahatsız etmemek lazım
yaza doğru içeri duman çıkaran bir malzeme sis bombası gibi atıp bekledikten sonra girebilirsin