Bunlarda bu sitede son yayınlarım bunlarada sahte para etmez derseniz artık bilemiyor

SLayer

Bilgili Üye
Sahte olmadığı belli ederi nedir bilemem kondisyon çok iyi değil

yuans

Aktif Üye
Claudius II. Gothicus ait bir paradır. Gümüş rengi olanlarında yakından fotoları olsa daha güzel olurdu.

Tek adet mi? Yoksa fazlası var mıdır?

muzoasly

Yeni Üye
Kondüsyonu düzgün olanlar fazlaca var 575 adetin kondüsyonu çok iyi

muzoasly

Yeni Üye
Ederlerihakkinda ustalarimin yorumlarini bekliyorum mümkünse

Kusterek

Aktif Üye
merhaba , gördügüm kadariyla sikkelerin hepsi Roma antonian lar , bu sikkeler cok cikarlar ve genelde ederleri düsüktür tabi ki antonian larin da enderleri vardir eger zahmetli bulmazsaniz onarli sira li ön ve arkalari yüksek pixsel li resimler koyarsaniz yardimci olmaya calisiriz , Saygilar.

MendereS

Bilgili Üye
tek para olsa şu bu deriz zaten çokmuş hepside taşınır kültür varlığı sınıfında vakit kaybetmeden müzeye götür büyük ihtimal ikramiye alırsın.

muzoasly

Yeni Üye
bunların genelde çoğunluğu roma [FONT=&quot]Aemilian ederleri nedir bilirmisiniz[/FONT]

timur964

konularim
elinde adet çok madem her birinde birer adet şeç muze götür teslim et biraz bekle gerçek ederini onlar söyler söylemekle kalmaz tabi banka hesabına yatar paran teslimatta tarlamda yol çalışmasında vs dersin bu tur objelerin teslim suresi 3 gunder sende teslimde dun buldum ifadesini kullanırsın sorarlarsa kolay gelsin

muzoasly

Yeni Üye
Sizin fiyat olarak bilginiz nedir sonuçta ilgi ve alakaniz bu yönde olduğunu düşünüyorum