• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Buradan iş çıkarmı?

gut245

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Burayı gezerken rast geldim,işçilik var gibi.Bu yeşil bitkiler ise buralarda ilk kez gördüm buralardan iş cikarmi?

banker42banker42

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yaşanmışlık emaresi pek yok gibi ama eğer tersi ise el değmemiş bi yerdesin. Boşluk bakınız

Esteban74

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
3. Fotonun sol tarafı kuzeybatıysa 9 adım veya metreyi kontrol edin.

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim inanki bunu bilemeyiz bir şey varmı yokmu ama şunu yapabilirsin iz ve işaret ara yoksa çevrede şüpheli yerleri bi araştır derim inşallah o tutugun dileğine kavuşursun .
Saygılar ve sevgiler.

Esteban74

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam siz yinede kuzeybatıyı kontrol edin. Ve bu kayanın altında boşluk bakın .
Kolay gelsin

dardanos

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
X6OLV5.jpggut245.....

Merhaba sevgili kardeşim . Bak sana iki tane bekçi tayin ettim. Zor işaret neden der isen araştırması çok uzun sürebilir. Şimdi sana bir kaç şey soralım. Burada eski kilise yada eski kale Varmı. karşılarında yada çevresinde sarp kayalıklar varmı varsa o sarp kayalıkta oyuk yer ara. Duvar gibi kayalık var ise orayada iyi bak. Burada kuyu çeşme tabiki çok eski olacaklar. Bu arkadaşların baktığı yöne otuz adım ötede ne var
Dahada baktıkları yönde kale veya kilise olabilir. Eski mezarlık buraya yakınmı İşte gördüğün gibi zor amma bunlardan hangileri var ise yardımcı olmaya çalışırız. Sonra dikkatli ol yılan tehlikelidir bu kayayıda ihmal etme

Son düzenleme:

gut245

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba sevgili kardeşim . Bak sana iki tane bekçi tayin ettim. Zor işaret neden der isen araştırması çok uzun sürebilir. Şimdi sana bir kaç şey soralım. Burada eski kilise yada eski kale Varmı. karşılarında yada çevresinde sarp kayalıklar varmı varsa o sarp kayalıkta oyuk yer ara. Duvar gibi kayalık var ise orayada iyi bak. Burada kuyu çeşme tabiki çok eski olacaklar. Bu arkadaşların baktığı yöne otuz adım ötede ne var
Dahada baktıkları yönde kale veya kilise olabilir. Eski mezarlık buraya yakınmı İşte gördüğün gibi zor amma bunlardan hangileri var ise yardımcı olmaya çalışırız. Sonra dikkatli ol yılan tehlikelidir bu kayayıda ihmal etme
Usta tam onların baktığı yönde eski kale var.Klisede kalede diye söyleniyor

dardanos

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
gut245....

​Sevgili kardeşim bu yılanlar ile o kilise arasındaki patika yol olacak orayı iyi bir kontrol et birde kale veya kilise dedikleri yerin mezarları olacak orada iyi araştır papazın mezarı orada

gut245

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
gut245....

​Sevgili kardeşim bu yılanlar ile o kilise arasındaki patika yol olacak orayı iyi bir kontrol et birde kale veya kilise dedikleri yerin mezarları olacak orada iyi araştır papazın mezarı orada
Usta kalenin dokunulmadik yeri kalmamış hergun nerdeyse birileri geliyor