• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Buralar da bir şeyler varmı hocalarım

tilsim4646

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocalarım merhaba bu resimler de bir şeyler varmı kare ve ovalların olduğu yerler ayrı kaya yeri ayrıdır resimleri işaretleyerek anlatırsanız çok memnun olurum Allah hepimizin kalbine göre versin.

Ekli dosyalar

tilsim4646

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Peki hocam ne yapmamız lazım nasıl bir yol izlemeliyiz girişi varmı

timur964

konularim
Süper Moderatör
dur hele hemen girişe gelme sabır baksın ustalar

tilsim4646

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tamam hocam birde kayanın aşagsında olan agacın ordan su akıyor diğer üstteki resimlerde birşeyler varmı hocam gördüm hocam çizdiginiz yeri dikkatimi çekti ben fark etmedim ilk başta ama çizince fark ettim

tilsim4646

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bölgede hocam kale var 600 metre kadar

Avareeyiz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sketch-1486156103536.png
Oyma şeklinde olan kısıma su dolduruldugunda ilk taşma ok yönünde oluyorsa şayet akıntının oldugu yerde delik varsa bol su ile doldurup nereden taşma yapacagını izlemelisin, taşma yapmıyorsa 2 numara olarak gösterdigim yer giriş yönünü anlatıyor olabilir diye düşünüyorum (dogal degiller ise tabi)

merakli1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam lütfen bir müzeye haber verin. Yazıtlar tarihi açıdan çok değerlidir. Birileri çıkıp diyecek şimdi, yazıların üstünü yokla altını yokla, güzelim tarih yok olacak. Gördüğünüz her şey altın gümüş anlamına gelmez. Kim bilir orada ne yazıyor, belki de çok önemli bir bilgi var geçmişe ışık tutacak. Zenginnolma sevdası yüzünden nice anıtlar tarihi eserler yok edildi.

tilsim4646

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam bura için nasıl bir yol izlemeliyiz.

Avareeyiz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim bu oyma için benden bu yorum çıkar, kare oymayla daha hiç karşılaşmadım yazıtlara gelirsek bu çevrede işini hallettikten sonra gerekli yerlere bildirmeni öneririm yazıt ile define için işaret koyacaklarını sanmıyorum şahsen, bu yüzden oynayıp bozma taraftarıda degilim