• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

burası yığma olabilirimi

ParapuL14

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
image.jpgarkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var burası yığma olabilirimi bu bir önceki remin üstten kazılmış hali.derinlik 3 m tepeden girdik.bi tarafı düz çayır diyer tarafı uçurum.burası hakim bi tepe ve altından uzunca bir dere akıyor.buranın 1 km üstünde eski bir kale var.bizim bu yığma diye düşündüğümüz yer derenin kuzeyden güneye doğru akarken Batı'ya doğru döndüğü virajda.saçma oldu ama biraz tariflerim ama anladığınız kadarıyla bi yardım ederseniz memnun olurum makina tutan kişi (para karşılığı tutmadı) ana kayanın içine gizlenmiş dedi ama tahmini ne kadar daha inilmesin lazım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Daha çok resim gerek

APOLLONUS

Moderatör
Moderatör
Görünüş itibariyle yığma mezar olma olasılığı var. Orta noktasına kadar zemin düzeyinde açılırsa oda varsa anlaşılır. Oda genelde orta noktada zemin düzeyinin altında kesme taşlarla örülmüş şekildedir. Zaten bayağı mesafe almışsınız boşluk ve değerli tespiti yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz

ParapuL14

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bir iki gün sonra tekrar gidecez her yerinden detaylı resimlerini alıp üzerinde çizimlerle güzelce tarif edecem

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 166551arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var burası yığma olabilirimi bu bir önceki remin üstten kazılmış hali.derinlik 3 m tepeden girdik.bi tarafı düz çayır diyer tarafı uçurum.burası hakim bi tepe ve altından uzunca bir dere akıyor.buranın 1 km üstünde eski bir kale var.bizim bu yığma diye düşündüğümüz yer derenin kuzeyden güneye doğru akarken Batı'ya doğru döndüğü virajda.saçma oldu ama biraz tariflerim ama anladığınız kadarıyla bi yardım ederseniz memnun olurum makina tutan kişi (para karşılığı tutmadı) ana kayanın içine gizlenmiş dedi ama tahmini ne kadar daha inilmesin lazım

Fotoğraflarınızda kullandığınız araç gereçlerin gösterilmesi yasaktır! Kendi güvenliğiniz açısından. Ayrıca kelimelerinz arasında da ka*mak ve kı*mak kelimeler de sakıncalıdır.

Daha çok fotoğraf daha güzel yorumlar demektir.

Sevgiler.

ParapuL14

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bir iki gün sonra tekrar gidecez her yerinden detaylı resimlerini alıp üzerinde çizimlerle güzelce tarif edecem

ParapuL14

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar resimleri Nasıl kaldırabilirim

ParapuL14

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iki makina vardı bi tanesi elektronik çubuk diyeride çanta gibi bi makina 10 adım atıyo 1 metre yana kayıp 10 adım daha atıyo bu şekilde 10x10 olacak şekilde adımlayıp sonra leptop gibi bişiden baktı

saftilki

Moderatör
Moderatör
bende diyorum bu defineciler nasıl yakalanıyor :) alet hırdavat resimde, ha birde 2 gün sonra tekrar gidecekmiş, afferin öyle devam et,