Burayı aramakta fayda var mıdır ?

skyder

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 222498Ekli dosyayı görüntüle 222499Ekli dosyayı görüntüle 222500Ekli dosyayı görüntüle 222501Ekli dosyayı görüntüle 222502Ekli dosyayı görüntüle 222503

Kolay gelsin değerli ustalarım 2 gündür konu açmaya çalışıyorum bazen yanlış yere açtım bazen fotoları yükleyemedim sonunda becerdim :).Define işlerinden pek anlamadığımı belirtmek isterim.Fakat tesadüfen köyde yol yaparken bulduk burayı.İlk üç fotoğrafta görünen oyukların yaklaşık olarak 30 mt yukarısında 2 adet baca çıkışı var ve baya derin önce kamera salmayı düşünüyoruz. Diğer fotoğraflarda görünen sikke ve objeler bu oyukların yaklaşık 5 mt yakınında,2-3 mt toprağın altından çıktı.Oyukların üstüne cihaz tuttuğumuzda yaklaşık olarak 6 mt derinliği işaret ediyor. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sağdaki gözde ağacın içeride o kadar büyümesi bu noktanın dolgulu olmasından kaynaklı.inilebilir.ayrıca elinizdekilerde oraya aitse keyifli bir çalışma olur.

Cann

Editör
O alanda bunlar varsa başka şeyler de var devam. .rastgele inşallah

skyder

Yeni Üye
sağdaki gözde ağacın içeride o kadar büyümesi bu noktanın dolgulu olmasından kaynaklı.inilebilir.ayrıca elinizdekilerde oraya aitse keyifli bir çalışma olur.
Oraya ait kendim buldum.Araziyi iyice inceledim daha önce hiç tahrip edilmemiş. Birde sikke dışında değişik objelerde bulmak heyecanlandırdı.

skyder

Yeni Üye
En önemli ayrıntıyı unuttum. Biz yolu bu oyukların yukarısından vuruyorduk taşa gelince makinanın kırıcı ucunu takıp taşı çatlattık yaklaşık 3 cm genişliğinde çatlak oluştu.(böyle bir şeyin varlığından haberimiz yoktu) taş çatlayınca abim bayılmaktan döndü benimde 2 gün boyunca başım ağrıdı . Şimdi araştırdım bu tarz yerlerde zehir falan olabiliyormuş. Acaba gaz çıkışı falan mı oldu? Konuya çok uzağım hiç define arama falan geçmişim yok.

Cann

Editör
O ve C harfi altını semboller S G yine aynı y harfi define de bir değil iki tuzak olduğunu anlatır. ...

Yaman244

Aktif Üye
Evet kayada iscilik var, yuzeysel bazi seylerde bulnusun, bacadan bahsetmisin, yapabiliyosan kamera varsa bak baklim, birazdaha cevre fotosu baca dediginin fotosu eklersen iyi olur.

skyder

Yeni Üye
Evet kayada iscilik var, yuzeysel bazi seylerde bulnusun, bacadan bahsetmisin, yapabiliyosan kamera varsa bak baklim, birazdaha cevre fotosu baca dediginin fotosu eklersen iyi olur.
Yer altı görüntüleme sistemi getirttim gece görüntüleyecem. Geniş açılı fotoğraf alamıyorum aşağısı kayalık buraya gelen çok ince bir yol dışında bişey yok. gelen yol kulplu olduğu için sırt arkasında kalıyor fotoğraf alamıyorum

Cann

Editör
Eğer zehirli gaz olsaydı kurtuluşunuz olmazdı zaten 5 10 dk da vücudu bitirir ve ölümle sonuçlanır yanınızda gaz maskesi eldiven sağlam ayakkabı sağlam ip makara el feneri bunları mutlaka alın yanınıza mağaraya dikkatli bakın içinde canlı yaşamış mı kuş olur fare olur yılan olur ya da başka canlı olur her zaman dikkat edin bunlar zemin için de geçerli. ...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Devam kardes devam.. korkma usanma dibini siyirana kadar git ..tabiat olaylarindan oranin kot farki olmuss.madem makinan var cevir ac etrafini.oda mezarin icindekilir bi nefes alsinn ..cek disini.ceeekk