• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Burda bir şey olma ihtimali varmı.

Ayes67

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[video=youtube_share;Ebg4-pmxae4]https://youtu.be/Ebg4-pmxae4[/video]

Metalicvoice

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
16F1BB8F-E53A-43FD-A012-491C58514433.jpeg

Daha önceki açtığın konudan ilerlerleyebilirdiniz.

Bu video çok daha sağlıklı olmuş.
burası tam tepeye çıkan patıka yol üzerinde ve neredeyse tepede.

kuşa benzetilen şekildeki beyaz renkler siz taşı temizlerken mi oluştu yoksa varmıydı? Eğer vardı ise gaga yönü çizgi yönleri aynı. V olan yer gerçekten v mi eğer öyle ise o da çizgi yönleri ile aynı.
üstteki yeşil alan işçilik eseri mi?

üç nokta nın dördüncüsü var mı aynı kaya da?

Cevaplara göre ustalar yorum yapar diye düşünüyorum...

Ayes67

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Gaga gibi görünen yer temizlerken oluştu.
Yeşil işaretli alanda işçilik yok.
V diye bahsettiğin yerde işçilik yok ben farketmedim.
Üç tane var sadece v şeklinde murç izi.
Arazi yapısı videoda göründüğü gibi yukarı çıktığımda solumda kalan yer aşaya doğru gidiyor 2 3 metre sonra tekrar yükselmeye başlıyor dağa doğru yükseltilmiş bir yer sanki.

Ayes67

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] [MENTION=7906]nik[/MENTION] [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustalar gündüz çektiğim video yorumlayabilirmisin

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kardasim,
Kayanin.uzerindekiler neyi ifade ediyor bilmiyorum. Amma bu kayalar dogal degil.
Arkasindaki kayalarda buna delil sayilir.

Bu alanin cihaz/cubukla guzelce bir taranmasi gerekir. Gomuye yonelmek gerekir. Derinlik fazla olmaz.

The King1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cok ama cok guzel bir yer. Ama senden once ugrayanlar olmus. Isaret rutbe olarak yuksek ve dinibutun bir komutandan bahseder. Kilic komutan isaretidir alttaki cizgi ise dini inancin sembolu olarak degerlendirilur. Fakat bu yan yana olan iki kaya kutlesi buyuk bir ihtimal tek parca idi ama ugrayan arkadaslar buyuk ihtimal icinde bisey vardir diye kirmislar gibi gozukuyor. Burada istikameti kilicin sapi verir. Kolay gele

Ayes67

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sağolun ustalar yerin temizlenip ortaya çıkarılmasını biz yaptık ilk defa böyle bir karmaşık yapıyla karşılaştık izlenmesi gereken yol neyse yapıcaz artık hayırlısı Allah'tan

Ayes67

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=23601]The King[/MENTION] usta kılıç olarak gördüğün hangisi diğer konularda fotoğrafları mevcut kayanın

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ben kayalarda işaret göremedim. Ama konum olarak güzel bi yere benziyor keşke videoyu bu yükseltinin aşşasından çekseydiniz. Ne kadar bi yükseklik var doldurmamı doğalmı değerlendirirdik. Bende diğer ustalara katılıyorum çubukla bakım yapmaya değer.