Burda bir şeyler var sanki gibi

Polat10

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tam denizin dibinde kalıyor işaretler bu işaretlerin sol tarafında 500 mt ilerde kale surları nın sadece ayakları kalmış burda lidyalilar yaşamış aldığım bilgiler bu işaretlerin güney batı tarafında 20 mt ilerisinde su sarnici var yaz kış içinde hep su varmış yorumlarinizi bekliyorum ustalarım saygılarımla birde ben fazla bilgili değilim bana resimlerde çizerek anlatırsanız sevinirim mesela burayı incele gibi teşekkür ederim simdiden

Ekli dosyalar

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
kayaların üstünde düzlük varmı

Polat10

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=206]Poseidon[/MENTION] işaretlerin olduğu kayada mi düzlük yoksa bunların olduğu yerden çıkınca düz toprak var bir tarafı hafif tümsek li

fatih7979

Super Moderator
Süper Moderatör
orayı resımle ozaman

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
yukarıya cıkın iki üç ev büyük lügünde düzlük olacak orayı resimleyin

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Baştan 4 cu resim ve Sondan 4 cu resim çok tehlikeli herşey olabilir. Yorumsuz kalıp ustaları izleyeceğim.

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Sondaki resimde olan kayalıgı tümünu görecek şekilde foto varsa yükle bakalım selametlen

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
kaya parçaları başka yerden sahil dolgusu amacıyla gelmiş olabilir
eğer öyle ise yerinde bir araştırma yapmak lazım gelir

yine de şu dikdörtgen oymalar ömrümü yediler var mı tam manasını söyleyebilecek bir usta ???

lll.jpg

Polat10

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12576]poseidon2023[/MENTION] evet aynen daha da bir bayağı uzun duzluk var gittigimde ilk fırsatta resimlicem ustadim teşekkür ederim

Polat10

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12713]Turko[/MENTION] çok tehlikeli olabilir derken üstadım her şey derken tuzak mi acaba ben biraz araştırdım bu işareti lidyalilar yaparmış kare oyma erkek mezarı dikdörtgen oyma bayan mezarı imiş buralarda sıralı mezar var galiba mahsen olması lazım diye düşünüyorum ama siz sayın ustalarım daha iyi bilirsiniz

Polat10

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=4161]deli[/MENTION] Fırat burasi bana uzak bir yerde gittiğimde daha iyi ve uzaktan yakından ve sizin söylediğiniz kayalıgi resimleri çekicem teşekkür ederim üstadım

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=12713]Turko[/MENTION] çok tehlikeli olabilir derken üstadım her şey derken tuzak mi acaba ben biraz araştırdım bu işareti lidyalilar yaparmış kare oyma erkek mezarı dikdörtgen oyma bayan mezarı imiş buralarda sıralı mezar var galiba mahsen olması lazım diye düşünüyorum ama siz sayın ustalarım daha iyi bilirsiniz
Yok o yüzden demedim , büyük açılı V ve ufak bir X var üzerinde kayanın, adım hesabına sokarsa oymalardan baya uzağı götürür tehlikeli dememin sebebi o , Her yorumu kaldırmaz o yüzden takipte kalacağım izlemekle yetinecegim bu sefer , tecrübe etmiş ustalar konuya dahil oldular sonuca götürürler evelallah.

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
cubuk kullan mayı biliyor musun yarim adamı tam adamı burası