Burda ne olabilir

Bahhalebah

Aktif Üye
selam ustalarım kafaya benzetttiğim yer giriş ola bilirmi? önünde ve üstünde 1/1 boşluk veriyor aradığım madeni gösteriyor her metale oynamıyor yanılma şansım varmı yüksek bilgilerinize ihtiyacım var sağında solundaki işaretleri koydum etrafını fazla çekemiyorum çekme imkanı çıkma imkanı yok tşklr yorumlarınız için saygılar

S:W:A:T

Editör
%80 olasılık var .. Tokmak la vurdun mu ? Ses durumu nedir .

Bahhalebah

Aktif Üye
S:W:A:T hocam vurmadım çünki arkası az bir toprak var yanılma olur diye ses denemesi yapmadım

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
sondan 2. resim de işlem var gibi gözüküyor lakin kayrak kaya yapısı gibi duruyor yağmurun rüzgarın etkisi ile de şekillenebilir eriyen kayrak da horosan gibi gözükebilir siz bir kontrol edin zor olmayacak sondan 2. resimdeki ortası delik olan kayayı bir yerinden çıkarın eğer doğal ise uğraşmayın

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

çizdiğim yerler doğalmı?
saygılar

Bahhalebah

Aktif Üye
may77 kardeşim işaretlidiğiniz yerleri şu an hatirlamiyorum 1 hafta önce fotolamastim yarın gidip bakıcam tekrar yazarım ilginiz için tsklr

Bahhalebah

Aktif Üye
kızılelma kardeşim sondan 2. Resim deki delik dediğiniz kaya bütün bir kaya ve asıl yerin solunda resimleri karıştırdınız sanrım tşklr yorumunuz için

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Buralardan bahsediyorsanız bende sizinle aynı fikirdeyim kapama gibiler ve like işareti gibi sanki :) .