• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Burdaki ücgen kasamidir

Aronia

Member
@Delioglan1983 usta, bence buralarda birşey var ama yanlış yerde arıyorsunuz.
Kayalığı araştırın, eminim ki önemli birşeyler bulursunuz.

hades40

Editör
Arkadaşlar yorum yaparken bilginiz dahilinde yorum yapın gereksiz ve insanları boş yere yoracak yorum yapmayın.

Aronia

Member
Arkadaşlar yorum yaparken bilginiz dahilinde yorum yapın gereksiz ve insanları boş yere yoracak yorum yapmayın.
Kusuruma bakmayınız, çıkışınız hiç hoş değildir ve hiç bir anlam veremedim.
Burada herkez özgürca ne isterse yazabilir. Ben yorumumu yaparım, ister beğenin, ister beğenmeyin, ister dikkate alın, ister almayın, ister okuyun, ister okumayın.
Daha çok şey yazacaktım ama yakışmaz bana.
Yanlız şunu bilin, sizin algılama kapasiteniz olmaması benim suçum değildir.

Ledun

Bilgili Üye
Fotograflama yetersiz.
Ozellikle ve israrla son fotonun etrafini gormek istiyorum. Benim en sevdigim kaya turudur. Hic bos cukmaz, en azindan amortisi olur. :))
Nedir bu delilerden cektigimiz. :))
@deli firat
@Delioglan1983
Su fotolari akillica ve fazlaca cek kardasim da burayi cozelim insallah.

Babaveys

Member
ucgen kapali alandan bahseder bazen mezar bazende malzeme kapali oda icindedir bazende malzemeyle birlikte mezar bulundurur kanallarin uzantisini dikkate al yardimci isaret var mi bak.

spyfrs

Member
kayadaki catlaga ücgen demeyin işarete hakaret olur . her çatlağı işaret sanıp hayallerede kapılmayın

Degemir

Yeni Üye
İki çatlağın kesismesiyle üçgeni andırır görüntü oluşmuş yuzdeyuz doğal bir durum, zira çatlaklara bakarsanız oldukça büyükler cokileri kadar devam eden doğal çatlaklar

dardanos

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sevgili konu sahibi kardeşim. Şu kayayı güzel ce resimlesende şöyle uzaktan dört bir yandan ve üzerinde neler var ise her şeyi ile görsek iyi olmaz mı idi. İşte böyle çelişkiler ve tatsızlıklar olabiliyor sonra. . Lakin burada hoş olmayan şeylerde var tabiki. Hiç kimse kimsenin yorumunu kötü sözler olmadık tan ve git şurayı yık parçala kaz demedik den sonra her kişi fikirlerini özgürce belirte bilir. Kişiler doğru yada yanlış yorum yapabilirler. İllaki her kişi her şeyi bilecek diye bir şeyde yokdur. Lütfen bir büyüğünüz olarak Tabiki büyüğünüz diyorum özür dilerim benden büyüklerde olabilirler bu arada ben 61 yaşındayım ve halen çok gencim;);););):):):) O yüzden sizlerden ricam kimse kimseyi kırmadan kardeşçe yorumlarımızı saygı ile karşılamalıyız. Aşık yunus boşunamı diyor ....Yaradılanı severim yaradandan ötürü diye. Bizlerde bir birimize sevgi ile dostluk ile yaklaşalım .Sürçi lisan ettim ise şimdiden af ola. Hakkınızı helal edin . Sevgiler saygılar cümleten

deli firat

DOĞACI
Fotograflama yetersiz.
Ozellikle ve israrla son fotonun etrafini gormek istiyorum. Benim en sevdigim kaya turudur. Hic bos cukmaz, en azindan amortisi olur. :))
Nedir bu delilerden cektigimiz. :))
@deli firat
@Delioglan1983
Su fotolari akillica ve fazlaca cek kardasim da burayi cozelim insallah.
Hele bir soraydın orjinal delimi 😉 Allah’ın gundisi 😂

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ucgenin sag kenarindaki kirik cizgisini takip ederseniz eger kayanin uzerinden devam ediyor. Aslinda bir ucgen degil. Sol kenar da muhtemelen kayada sonradan olusan bir kirik.